Bouda pro psa dřevěná KERBL 85x73x80 cm

Kód: 0692
3 188 Kč –17 %
bouda drevena kerbl 01
3 188 Kč –17 % 2 642 Kč
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Možnosti doručení

Dřevěná psí bouda, rozměry 85x73x80 cm, dřevěné lakované stěny, výškově nastavitelné nohy, pevnost a odolnost. Jedná se perfektní psí boudu pro Vašeho mazlíčka. Psí bouda vyrobená ze dřeva poskytne Vašemu mazlíčkovi příjemné místo pro odpočinek v slunečných dnech i v dešti. Psí bouda vyžaduje pouze velmi malou údržbu, kterou zvládnete během chvilky díky prostorným předním dvířkám. Přední dvířka jsou dostatečně velká a pes se přes ně může pohodlně pohybovat dovnitř a ven, zároveň bude mít skvělý výhled na své okolí. Bouda pro psa vyrobená z povrchově ošetřeného dřeva bude dělat radost Vám i Vašemu pejskovi po dlouhá léta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bouda pro psa dřevěná KERBL 85x73x80 cm

Luxusní bouda pro psa o rozměrech 85x73x80 cm. Bezkonkurenční bouda pro Vašeho mazlíčka vyrobená ze dřeva ochrání psa před nepřízní počasí. Navíc jsou stěny boudy ošetřeny lakem pro ochranu dřeva. Psí bouda je vybavena střechou s bitumenovou krytinou odolnou vůči povětrnostním vlivům. Vysoká pevnost a odolnost materiálu zaručuje výbornou stabilitu a dlouhou životnost.

Psí boudu snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

kerbl-drevena-bouda-uvod

Rozměry

Celkové vnější rozměry psí boudy jsou 85x73x80 cm.
Rozměry vstupních dvířek jsou 23x34 cm.

Pro která psí plemena je bouda vhodná

Velikostně je tato psí bouda vhodná pro menší a střední plemena psů jako je foxteriér, labrador, malý a střední knírač a jiné.

kerbl-drevena-bouda-plemena

Konstrukce a materiál

Bouda pro psa je vyrobena z lakovaného dřeva a poskytuje stabilitu a ochranu před nepřízní počasí. 

  • Psí bouda má dřevěné stěny ošetřené ochranným lakem, aby byla bouda chráněná a vydržela roky. Ochranný nátěr je vhodné jednou za čas opakovat pro ještě větší životnost. 

  • Střecha boudy je pokrytá bitumenovou krytinou, která brání zatečení do boudy a udrží psa v suchu, bezpečně ukrytého před deštěm. 

  • Výškově nastavitelné nožičky poskytnou možnost nastavit si jednotlivě jejich výšku a umístit boudu i na nerovný terén. Navíc nohy zajišťují dobré odvětrávaní podlahy, která navíc nemusí stát na mokré a studené zemi. 

  • Vchod psí boudy je dostatečně prostorný a pejsek jimi může pohodlně procházet dovnitř i ven z boudy. 

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Bouda pro psa dřevěná KERBL 85x73x80 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Boudy pro psy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 19 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?