Zateplená bouda pro kočky KERBL TYROL ALPIN 88x57x77cm

Kód: 0431
2 953 Kč
SKLADEM (4 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Bouda pro kočku, dřevěná, tepelně izolovaná, síla stěny 3 cm, praktická terasa se schůdky, závěs z lamel, rozměry: 88 x 57 x 77 cm. Pokud hledáte stylovou celoroční boudu pro kočku, která udělá dojem na každé zahradě, pak nemůžete vybrat lépe. Domeček pro kočku s dvojitými stěnami výborně tepelně izoluje a tím v zimě chrání kočičku před mrazy a v létě před horkem. Nad boudou je umístěna praktická terasa, na kterou má kočka přístup přes dřevěné schůdky. Dřevěný kočičí domek poskytne mazlíčkům příjemné bezpečné zázemí. Vchod do domku je navíc opatřen průhledným lamelovým závěsem, který chrání před větrem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zateplená bouda pro kočky KERBL TYROL ALPIN 88x57x77cm

Dřevěný zateplený domeček pro kočku o rozměrech 88 x 57 x 77 cm. Jedná se o stylovou zateplenou boudu pro kočku s terasou a schůdkami pro celoroční používání.

Domek pro kočku snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778 (Po-Ne 8 - 18 hodin).

✅ Klady

  • Zaizolovaná boudička skvělá na zimu i léto
  • Dřevěné schůdky umožní přístup na terasu 
  • Z terasy bude mít kočka přehled o okolí 
  • Nepromokavá střecha ochrání nejen terasu,
    ale i samotnou boudičku 
  • Průhledný lamelový závěs chrání před průvanem

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli

Rozměry domečku 

Vnější rozměry celého domečku pro kočky včetně schůdků je 88x57x77cm. Rozměry boudy bez schůdků: 67 x 57 x 77 cm. Rozměry kryté části boudy: 50 x 34 x 32 cm.  Rozměry dvířek jsou 18 x 23 cm. Tloušťka stěn je 3 cm.

Vybavení domečku

Domeček pro kočky umístěný v přízemí zajišťuje bezpečné a klidné prostředí pro kočku. Nad domkem je umístěna krytá terasa, na kterou mají mazlíčci snadný přístup přes dřevěné schůdkyDvířka jsou opatřena průhlednými lamelami, které kočku chrání uvnitř boudy proti větru a chladu
TYROL ALPIN  2

Vlastnosti materiálu domku

Bouda pro kočky vyrobena ze dřeva má hmotnost cca 14 kg. Domeček pro kočky je tepelně izolován. Izolaci zajišťují dvojité stěny vyplněné styrofoamemStřecha domku je pokryta ochranným nepromokavým bitumenovým materiálemPřesto doporučujeme boudu umístit pod přístřešek, aby byla chráněna před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěný domek je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.
TYROL ALPIN  1

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Zateplená bouda pro kočky KERBL TYROL ALPIN 88x57x77cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Domečky pro kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 14 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?