Drbadlo pružinové KERBL TEXAS

Kód: 0827
2 389 Kč
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Pružinové drbadlo pro skot, koně, nastavitelný horizontální kartáč, s kovovým držadlem, s rozměrem kartáče 50x10 cm. Chtěli byste dopřát svým dojnicím nebo koním příjemné prostředí a možnost podrbat se? Nabízíme Vám naše skvělé škrabadlo pro skot a koně, které napomůže nejenom k čisté srsti zvířat, ale také poslouží v prevenci proti parazitům a k prokrvení kůže. Dva kartáče umožní podrbání jak na zádech nebo hlavě, tak i na boku zvířete dle jeho potřeb. Navíc drbání pro zvířata formou úlevy od stresu a uvolnění. Horizontální kartáč můžete nastavit a posouvat dle velikosti zvířete, aby bylo drbání na zádech jednoduché a snadno přístupné. Toto pružinové škrabadlo se skvěle přizpůsobí výšce zvířete. Pružina reguluje přítlak kartáče a tak si zvíře samo stanoví sílu drbání. Drbadlo můžete jednoduše umístit dle výšky zvířete nejenom do stájí a kravínů, ale také do výběhů. Díky své konstrukci a odolným materiálům, bude škrabadlo sloužit Vašim zvířatům po dlouhá léta. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drbadlo pružinové KERBL TEXAS

Pružinové drbadlo, pro koně a skot, robustní konstrukce, nastavitelný horizontální kartáč, materiál držáku kov, rozměry jednoho kartáče 50x10 cm. 

✅ Klady

  • Vhodný nejen pro krávy a koně, ale i telata a hříbata
  • Přispívá k čistotě srsti a dobrému prokrvení kůže
  • Ochrání stáj a vybavení před nechtěným otíráním 
  • Snadno jej umístíte jak do kravínů tak i do výběhů
  • Nastavitelný horizontální kartáč usnadní přístup 
  • Díky přítlaku pružiny bude drbání ještě pohodlnější 

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli

Pro jaká zvířata je škrabadlo určeno?

Škrabadlo je určeno pro skot a koně. Můžete jej využít pro dojnice, býky, nebo jalovice, tak i pro telata. Škrabadlo se skvěle hodí i pro koně nebo jej lze použít pro hříbata. Škrabadlo pomáhá zbavení se nečistot ze srsti a také slouží jako prevence vůči parazitům, kteří by se v nečistotách mohli ukrývat. U dojnic zlepšuje prokrvení kůže, což přispívá k lepší imunitě a zvýšení užitkovosti zvířat. 

drbadlo-pruzinove-kerbl-texas-text-1

Kam lze škrabadlo umístit? 

Škrabadlo můžete umístit do kravínů, stájí a jiných hospodářských budov, kde se zdržují zvířata. Lze jej využít i na pastvinách nebo ve výbězích. Jeho umístění je opravdu snadné, můžete jej připevnit k dřevěným ohradníkům, kovovým zábranám, nebo na zeď. Škrabadlo navíc chrání Váš majetek před poškozením, minimalizuje otírání o rohy místností, o zábrany a další vybavení stájí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drbadla pro skot
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?