Zateplená bouda pro kočky KERBL 4-SEASON DELUXE 88x57x77cm

Kód: 0586
3 192 Kč
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Možnosti doručení

Bouda pro kočku, dřevěná, tepelně izolovaná, síla stěny 3 cm, terasa a schůdky, závěs z lamel, rozměry: 88 x 57 x 77 cm. Pokud hledáte elegantní celoroční útočiště pro Vašeho kočičího kamaráda, které zaujme na jakékoliv zahradě, pak není lepší volby. Domeček pro kočku s dvojitými stěnami skvěle izoluje teplo, což v zimě poskytuje ochranu před mrazem a v létě před horkem. Navíc nad boudou najdete praktickou terasu, na niž se kočka dostane přes dřevěné schůdky a bude tak mít přehled o dění kolem. Vstup do domku je vybaven průhledným lamelovým závěsem, který ochraňuje před větrem. Tento dřevěný kočičí domek nabízí vašim mazlíčkům pohodlné a bezpečné útočiště. Pro ještě větší pohodlí Vaší kočky lze přikoupit topnou desku, která se dá instalovat pod podlahu boudičky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zateplená bouda pro kočky KERBL 4-SEASON DELUXE 88x57x77cm

Dřevěný zateplený domeček pro kočku, se schůdky a s terasou, síla stěny 3 cm, na vstupu závěs z lamel, rozměry 88 x 57 x 77 cm.

Domek pro kočku snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

Rozměry domečku 

Vnější rozměry celého domečku pro kočky včetně schůdků jsou 88x57x77cm. Rozměry boudy bez schůdků: 67 x 57 x 77 cm. Rozměry kryté části boudy - terasy: 50 x 34 x 32 cm. Vnitřní rozměry: 46 x 35 x 25 cm. Rozměry dvířek jsou 16 x 17 cm. Tloušťka stěn je 3 cm.

Vybavení domečku

Domeček pro kočky zajišťuje bezpečné a klidné prostředí pro Vaši kočku. Nad domkem je umístěna krytá terasa, na kterou mají mazlíčci snadný přístup přes dřevěné schůdkyDvířka jsou opatřena průhlednými lamelami, které kočku chrání uvnitř boudy proti větru a chladu. Pod podlahou domečku je nachystaný prostor pro topnou desku, kterou lze dokoupit a jednoduše nainstalovat.

kerbl-domece-4-season-deluxe-3


Vlastnosti materiálu domku

Bouda pro kočky vyrobena ze dřeva je tepelně izolována. Izolaci zajišťují dvojité stěny vyplněné styrofoamemStřecha domku je pokryta ochranným nepromokavým bitumenovým materiálemPřesto doporučujeme boudu umístit pod přístřešek, aby byla chráněna před deštěm, sněhem a slunečním záření. Dřevěný domek je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.

kerbl-domece-4-season-deluxe_02

 

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Zateplená bouda pro kočky KERBL 4-SEASON DELUXE 88x57x77cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Domečky pro kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 15 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?