Škubačka drůbeže na vrtačku JOSAS JO15 - 15 škubacích prstů, určeno na slepice, husy, kachny, krůty

Kód: 0601
1 699 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Škubačka na vrtačku na slepice, kačeny, husy a krůty, 30-40ks drůbeže za hodinu, 15 ks škubacích prstů o délce prstu 81mm. Pokud hledáte škubačku drůbeže s výborným poměrem ceny a výkonu, pak nemůžete vybrat lépe. Tato osvědčená škubačka drůbeže Vám ušetří hodiny namáhavé práce a už ji nikdy nebudete chtít dát z ruky. Kvalitní škubací prsty vyrobené z přírodního kaučuku Vám zajistí dokonalé oškubání drůbeže bez poškození kůže. Základem úspěchu je správné spaření drůbeže a poté si již budete užívat snadné škubání vodní i hrabavé drůbeže, které poběží jako po másle. Tato kompaktní škubačka na vrtačku je velice odolná a snadno umyvatelná, takže Vám bude sloužit dlouhá léta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Škubačka drůbeže na vrtačku JOSAS JO15

Škubačka vhodná pro středně velkou i větší vodní a hrabavou drůbež. Škubací válec je vybaven 15ks škubacích prstů o délce prstu 81mm. Kapacita škubání je 30–40ks drůbeže za hodinu dle druhu drůbeže.

Instalace škubačky drůbeže na vrtačku

Pro správné využití výrobku je třeba upevnit do zařízení (doporučena vrtačka - není součástí balení), které bude s výrobkem otáčet. Zařízení, které bude využito k otáčení, doporučujeme upevnit k pracovní ploše (například ke stolu pomocí upínacích objímek či svorek) viz obrázek níže.


Příprava před škubáním

Před škubáním je nutné drůbež správně spařit viz orientační tabulka níže. Nepřekračujte teplotu a dobu ponoření drůbeže. Delší čas ponoření může způsobit vaření některých částí masa a kůže a to může způsobit při škubání problém. Uvedené časy jsou orientační a doručujeme v průběhu spaření drůbeže ručně kontrolovat možnost snadnosti škubaní peří.

Optimální délka spaření středně velké a velké drůbeže před škubáním 


Jak správně škubat

Středně velkou drůbež (např. slepice, kačeny) je doporučeno držet za nohy a spouštět podél rotujícího válce, větší drůbež (např. husy, krůty) pokládat na škubačku a přes válec převalovat vždy část, kterou budete chtít oškubat. Více inspirace viz video níže.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFŠkubačka drůbeže na vrtačku JOSAS JO15

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Škubačky na vrtačku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
1. Typ škubačky: Na vrtačku
2. Druh drůbeže: Slepice, husy, kachny, krůty
1. Druh drůbeže: Slepice, husy, kachny, krůty
Potřebujete poradit nebo objednat?