Kurník pro slepice GAUN 10235 DUBLIN

Kód: 0563
ZDARMAZDARMA
gaun dublin
10 699 Kč
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Kurník pro slepice, pro 6-8 nosnic, 2 vnější snášková hnízda, výsuvný trusník pro snadné čištění, rozměry: 2270x940x1510 mm. Pokud hledáte kvalitní dřevěný kurník pro 6 slepic, pak máme přesně to, co hledáte. Dvoupatrový kurník se dvěma vnějšími snáškovými hnízdy, které poskytnou zázemí a Vám možnost snadného sběru vajec. Slepice mají do kurníku pohodlný přístup přes otevřená dvířka a po nakloněné protiskluzové rampě. Kurník je umístněný ve vrchní části výběhu a tím se plocha výběhu maximalizuje. Zároveň odolné smrkové dřevo zajišťuje stabilitu a pevnost celého kurníku. Při čištění kurníku jistě oceníte vysouvatelný trusník, který se snadno čistí i díky svému kovovému povrchu, ten zamezuje vsakování tekutin. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice GAUN DUBLIN

Dřevěný kurník s výběhem, pro 6 - 8 ks nosnic, ze smrkového dřeva, vodotěsná střecha, boční dvířka s rampou, výsuvné dno pro snadné čištění, 2 vodotěsná snášková hnízda, 1 vnitřní hřada, velká přední dvojitá dvířka, rozměry 2270x940x1510 mm.

Kurník snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778  (Po-Ne 8 - 18 hodin).Rozměry kurníku pro slepice

Vnější rozměry celého kurníku jsou 2270 x 940 x 1510 mm, a tak poskytuje pohodlí pro 6 - 8 klasických nosnic. Jeho skvělé rozvržení prostoru poskytuje dostatek místa, jak uvnitř kurníku, tak také v maximálně využitém výběhu pro nosnice. 

Vybavení kurníku

Kurník pro slepice je vybaven hřadami pro noční odpočinek slepic. Součástí kurníku jsou také dvě vnější kukaně, v kterých budou mít slepice dostatek prostoru a klidu pro snášení vajec. Získávání vajíček přitom bude velice jednoduché, jelikož k jejich vyzvednutí stačí pouze zvednout střechu snáškových hnízd. Zároveň nehrozí, že by do kurníku zateklo, protože má vodotěsnou střechu. 

Údržba a čištění kurníku

Čištění kurníku zvládnete hravě během chvilky díky výsuvnému trusníkuTaké čištění snáškového hnízda nebude problém, díky výklopné stříšce.

Přístup do kurníku

Pro snadný přístup je kurník vybaven hned dvěma dvířky. Jedny dvířka jsou umístěna z přední strany kurníku, druhý vstup je z boční strany, otevřený, s protiskluzní rampou. Větší dvoudvířka slouží pro jednoduchou výměnu vody, krmení a dobrou dostupnost do kurníku při čištění. Samotný výběh je vybaven dvířky pro Váš snadný přístup pro výměnu krmení a vody.

Vlastnosti materiálu kurníku

Kurník vyrobený ze smrkového dřeva má hmotnost cca 47 kg, a tak zajišťuje velkou stabilitu. Kurník není zateplený. Pro ochranu proti slunečnímu záření je střecha kurníku i snáškových hnízd pokryta asfaltovou krytinou. Přesto doporučujeme kurník umístit pod přístřešek, aby byl chráněn před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěný kurník je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajišťují přední dvířka s mřížkou a otevřená vstupní dvířka pro nosnice. 

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFKurník pro slepice DUBLIN - 10235

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné kurníky pro slepice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 50 kg
1. Kapacita pro slepice: 6-12
2. Počet snáškových hnízd: 2
3. Výsuvný trusník: Ano
Kapacita: 6 - 8 nosnic
Materiál: smrkové dřevo
Počet snáškových hnízd: 2
Počet hřadů: 1
Rozměry: 2270 x 940 x 1510 mm
Potřebujete poradit nebo objednat?