Kurník pro slepice GAUN 10320 BUDAPEST

Kód: 0560
ZDARMAZDARMA
GAUN budapest kurnik
7 899 Kč
SKLADEM (4 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Kurník pro slepice, pro 6-8 nosnic, 2 vnější snášková hnízda, výsuvný trusník pro snadné čištění, rozměry: 1710 x 810 x 1100 mm. Pokud hledáte kvalitní dřevěný kurník pro 6 slepic, pak máme přesně to, co hledáte. Kurník s hřadou a dvěma vnějšími snáškovými hnízdy, které poskytnou zázemí a Vám možnost snadného sběru vajec. Slepice mají do kurníku pohodlný přístup přes vysouvací dvířka a po nakloněné protiskluzové rampě. Kurník je umístněný ve vrchní části výběhu a tím se plocha výběhu maximalizuje. Zároveň odolné smrkové dřevo zajišťuje stabilitu a pevnost celého kurníku. Při čištění kurníku jistě oceníte vysouvatelné dno, které se snadno čistí i díky svému kovovému povrchu, ten zamezuje vsakování tekutin. Tento kurník disponuje unikátním systémem otevírání a zavírání, kdy nemusíte vstupovat do výběhu, aby jste se zavřeli slepice, stačí jenom zatáhnout za venkovní madlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice GAUN BUDAPEST 

Dřevěný kurník s výběhem, pro 6-8 ks nosnicze smrkového dřevavodotěsná střecha, boční prostorné dvířka, výsuvné dno pro snadné čištění, 2 vodotěsná snášková hnízda, uzavíratelné vnitřní dvířka s madlem, 1 vnitřní hřada, boční vyklápěcí dvířka na výběhu, velká přední dvířka pro snadný přístup, rozměry 1710x810x1100 mm

Kurník snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

Rozměry kurníku pro slepice

Vnější rozměry celého kurníku jsou  1710 x 810 x 1100 mm, a tak poskytuje pohodlí pro 6 -8 klasických nosnic. Navíc je kurník v atraktivní bílo-červené barvě. Jeho skvělé rozvržení prostoru poskytuje dostatek místa, jak uvnitř kurníku, tak také v maximálně využitém výběhu pro nosnice. 

gaun-budapest-rozmer

Vybavení kurníku

Kurník pro slepice je vybaven hřadami pro noční odpočinek slepic. Součástí kurníku jsou také dvě vnější kukaně, v kterých budou mít slepice dostatek prostoru a klidu pro snášení vajec. Získávání vajíček přitom bude velice jednoduché, jelikož k jejich vyzvednutí stačí pouze zvednout střechu snáškových hnízd. Zároveň nehrozí, že by do kurníku zateklo, protože má vodotěsnou střechu. 

Údržba a čištění kurníku

Čištění kurníku zvládnete hravě během chvilky díky výsuvnému trusníku. Také čištění snáškového hnízda nebude problém, díky výklopné stříšce.

Přístup do kurníku

Pro snadný přístup je kurník vybaven hned dvěma dvířky. Jedny dvířka jsou umístěna z přední strany kurníku, druhá z boční strany, která se uzavírají pomocí skvělého systému venkovního madla, a proto nebudete muset vcházet do výběhu otevřít a zavřít slepice v kurníku. Samotný výběh je vybaven dvěma dvířky, velké pro Váš snadný přístup pro výměnu krmení a vody a druhá malá boční sklápěcí, která slouží na vypuštění slepic z výběhu. 

gaun-budapest-duo_02

Vlastnosti materiálu kurníku

Kurník vyrobený ze smrkového dřeva má hmotnost cca 30 kg, a tak zajišťuje velkou stabilitu. Kurník není zateplený. Pro ochranu proti slunečnímu záření je střecha kurníku i snáškových hnízd pokryta asfaltovou krytinou. Přesto doporučujeme kurník umístit pod přístřešek, aby byl chráněn před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěný kurník je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat. 

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFKurník pro slepice BUDAPEST - 10320

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné kurníky pro slepice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 33 kg
1. Kapacita pro slepice: 6-12
2. Počet snáškových hnízd: 2
3. Výsuvný trusník: Ano
Kapacita: 6 - 8 nosnic
Materiál: smrkové dřevo
Počet snáškových hnízd: 2
Počet hřadů: 1
Rozměry: 1710 x 810 x 1100 mm
Potřebujete poradit nebo objednat?