Výhřevná podložka k misce na vodu THERMODOG 3143102 TH200

Kód: 0458
816 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Vyhřívaná podložka k misce na vodu, plastová, ø 24 cm, proti zamrzání vody, 19 W / 230 V, omezovač teploty STB 50, kabel 1,5 m, IP X4. Pokud Vašemu mazlíčkovi venku neustále zamrzá pitná voda, pak pro Vás máme skvělé řešení. Plastová podložka pod misku na vodu chrání vodu před zamrzáním a také zajišťuje příjemnou teplotu krmení. Výhřevná podložka má velice nízký příkon a malou spotřebu. Plastová podložka k misce na vodu je vybavena bezpečnostním omezovačem teploty STB 50 a ochranou proti stříkající vodě třídy IP X4. Můžete ji tedy využít jak ve vnitřních, tak i venkovních prostorech. Podložka je vyrobena z velice pevného a odolného plastu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhřevná podložka k misce na vodu THERMODOG 3143102 TH200

Vyhřívaná podložka k misce proti zamrzání pitné vody, plastová, s průměrem 24 cm, s příkonem 19 W a napájení 230 V, třída ochrany proti vodě IP X4.


Pro koho je výhřevná podložka vhodná

Výhřevná podložka je vhodná k miskám pro psy a kočky proti zamrzání pitné vody. Nejde však jenom o to zabránit zamrzání pitné vody. Zabezpečení přístupu k předehřáté vodě pro zvířata v chladných měsících se podílí na dobrém zdravotním stavu a kondici zvířat, zejména má významný vliv pro správný vývoj mláďat.


Rozměry a materiál podložky

Vyhřívaná podložka k misce na vodu má průměr 24 cm. Je vyrobena z velice odolného plastu, který je vyhřívaný integrovanou topnou fólií. (Miska není součástí balení).

THERMODOG TH


Napájení výhřevné podložky

Výhřevná podložka se napájí přímo ze sítě na 230 V, délka přívodního kabelu je 1,5 m. Vyhřívaný podložka má velice nízký příkon 19 W, a díky této nízké spotřebě ji můžete v období mrazu používat nepřetržitě po celý den. Plastová podložka k misce na vodu je vybavena bezpečnostním omezovačem teploty STB 50 a zajišťuje izolaci pro lepší odvod tepla nahoru. Podložka má navíc také ochranu proti stříkající vodě třídy IP X4. 

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDF
Výhřevná podložka k misce na vodu THERMODOG 3143102 TH200

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky pro psy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Příkon:: 19 W
Napájení:: 230 V
Průměr:: 24 cm
Třída ochrany:: IP X7
Délka přívodního kabelu:: 1,5 m
Potřebujete poradit nebo objednat?