Střední kočičí stromy

Nejprodávanější

2 položek celkem
škrabadlo Jade Darklight
1 826 Kč

Moderní škrabadlo a odpočívadlo 3v1 se dvěma lůžky, kukaní, čtyřmi škrabacími sloupky a hrací kuličkou o rozměrech 96x70x35 cm. Škrabadlomá vše, co kočka potřebuje, a to v...

Kód: 0497
skrabadlo pro kocky banana
2 907 Kč

Exkluzivní kočičí škrabadlo s kukaní, škrabacími sloupky, stylovými schůdky a měkoučkým pelíškem. Toto škrabadlo disponuje extra pevnou základnou,...

Kód: 0722

Hledáte kočičí škrabadlo, které plní všechny funkce a není velkých rozměrů? Střední kočičí strom je zlatou střední cestou ve výběru mezi malým pelíškem a velkým škrabadlem. Hlavní výhodou středního škrabadla pro kočky je, že disponuje stejnou výbavou jako škrabadla velkých rozměrů za nižší cenu. Nechybí tedy sisalové sloupky, prolézačky pro kočky, útulná skrýš, šplhadla pro kočky a herní prvky. Škrabadlo pro kočky máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat kočičí strom nebo odpočívadlo pro kočky přesně pro Vás.

#ShowMore#

K čemu kočičí strom slouží? 

Kočičí strom střední velikosti poskytne Vaší kočce útulné útočiště k zaslouženému odpočinku i radostným hrátkám. Kočičí strom představuje bezpečné místo na tolik potřebné a pravidelné broušení drápků, díky kterému předejdete zničenému nábytku. Dejte své kočce pocit důležitosti a obdarujte ji tím, co skutečně potřebuje.

Střední kočičí strom a jeho výhody 

Toto stabilní škrabadlo pro kočky je plně vybaveno vším, co Vaše kočka potřebuje. Kočičí strom střední velikosti lze snadno přenést a v případě potřeby přemístit. Díky své střední velikosti se stává velmi vkusným a decentním kočičím příbytkem mezi všemi třídami škrabadel.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat to nejlepší škrabadlo pro kočky nebo odpočívadlo pro kočky, na míru Vašim potřebám. 

Potřebujete poradit nebo objednat?