Samozavlažovací truhlík STEFANPLAST NATURAL 80 moka

Kód: 0637
699 Kč
SKLADEM (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Truhlík se samozavlažovacím systémem, z polypropylenu o objemu 66 l a rozměrech 80x40x34cm. Tento truhlík je vyráběn z odolného polypropylenu, který je vhodný pro venkovní použití. Jeho design připomíná strukturu pravého ratanu. Tento truhlík má dostatek místa pro široké spektrum rostlin a květin. Navíc je vybaven systémem automatického zavlažování a praktickými kolečky, které usnadní přesouvání. Moderní ratanový design v elegantní barvě se snadno sladí s jakoukoli terasou nebo zahradou a vytvoří s rostlinami zelenou oázu pro relaxaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samozavlažovací truhlík STEFANPLAST NATURAL 80 moka

Samozavlažovací truhlík, odnímatelná vnitřní podpěra, z polypropylenu, kolečka pro lehčí manipulaci, barva moka, o objemu 66l, rozměry 80x40x34cm.

Zavlažovací systém zajistí ideální zálivku

Unikátní zavlažovací systém se postará o ideální zálivku, s tímto truhlíkem se již nemusíte bát, že by rostliny měly málo anebo hodně vody. Díky tomuto systému truhlík rostlinám poskytuje ideální podmínky pro jejich správný růst a plodnost.

gulliver-80-moka-vybava

Truhlík je ideální pro pěstování různých druhů rostlin

Samozavlažovací truhlíky nabízí vynikající podmínky pro pěstování různých druhů rostlin. Zasadit do nich můžete okrasné rostliny, letničky, bylinky, trvalky, cibuloviny, a dokonce i menší keře a drobné ovoce a zeleninu. Důležité je však zajistit, aby rostliny měly dostatek místa a kvalitního substrátu, což jim umožní prosperovat a růst zdravě. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Samozavlažovací truhlíky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?