Škubačka drůbeže na vrtačku s ochranným krytem a stojanem SPIUMATRICE DIT SP RU06

Kód: 0308
ZDARMAZDARMA
SPIUMATRICE DIT SP RU06
5 499 Kč
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Škubačka na vrtačku na křepelky, holuby a drozdy, 40-60ks drůbeže/hod, 15ks škubacích prstů o délce prstu 42mm, s krytem a stojanem. Pokud hledáte škubačku na vrtačku, která ušetří Váš drahocenný čas při škubání drobné drůbeže, máme pro Vás jasného favorita. Perfektním doplňkem je ochranný kryt, který omezí rozlétání peří během škubání a tak ani uklízení po škubání nezabere mnoho času. Kryt můžete uchytit do všech běžných typů vrtaček a připevnit ke stojanu, který si nastavíte do optimální výšky. Základem úspěchu je správné spaření drůbeže a poté se již nemusíte se bát, že by škubačka drobná těla křepelek potrhala. Flexibilní škubací prsty z přírodního kaučuku jsou velikostně i strukturově na škubání malé drůbeže přízpusobena. Škubací válec, ochranný kryt i stojan jsou vyrobeny z nerezu, který se dobře čistí a udržuje a budou Vám při škubání křepelek usnadňovat práci po dlouhá léta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Škubačka peří na křepelky vhodná na vrtačku s ochranným krytem a stojanem SPIUMATRICE DIT SP RU06 

Škubačka vhodná pro křepelky. Vybavena 15ks škubacích prstů o délce prstu 42mm. S nerezovým, ochranným krytem omezujícím rozlétání peří během škubaní. Kryt je vybaven kvalitním uchycením pro všechny běžné typy vrtaček a stojanem s možností nastavení optimální výšky škubání.


Instalace škubačky drůbeže na vrtačku s ochranným krytem a stojanem

Pro správné využití výrobku je nejprve třeba složit výškově nastavitelný stojan, ke kterému následně připevníte ochranný kryt. Dále doporučujeme připojit zařízení (doporučena vrtačka - není součástí balení), které bude otáčet v ochranném krytu se škubačkou na vrtačku viz video níže.


 

Před škubáním je nutné drůbež správně spařit viz orientační tabulka níže. Nepřekračujte teplotu a dobu ponoření drůbeže. Delší čas ponoření může způsobit vaření některých částí masa a kůže a to může způsobit při škubání problém. Uvedené časy jsou orientační a doručujeme v průběhu spaření drůbeže ručně kontrolovat možnost snadnosti škubaní peří.

Optimální délka spaření menší drůbeže před škubáním


Jak správně škubat

Menší drůbež (např. křepelky, holuby, drozdy) je doporučeno držet za nohy a spouštět či převalovat podél rotujícího válce vždy částí, kterou budete chtít oškubat. Více inspirace viz video výše.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFŠkubačka drůbeže na vrtačku SPIUMATRICE DIT RU06

Doplňkové parametry

Kategorie: Škubačky na vrtačku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10.5 kg
1. Typ škubačky: Na vrtačku
2. Druh drůbeže: Křepelky
1. Druh drůbeže: Křepelky
Potřebujete poradit nebo objednat?