Tekutý koncentrát k hubení virů, plísní, bakterií SCHOPF DISINFECT PREMIUM 1l

Kód: 0085
Na plochy
699 Kč –14 %
DISINFECT PREMIUM, 1l SCHOPF
699 Kč –14 % 599 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2022
Možnosti doručení

Přípravek k likvidaci virů, plísní a bakterií, tekutý koncentrát, dlouhodobý a hlubinný účinek, 250m2, 1l, Glutaral, Formaldehyd. Jedná se o velice účinný dezinfekční přípravek k likvidaci virů, plísní a bakterií ze všech druhů materiálů a povrchů. Disinfect premium účinně eliminuje všechny choroboplodné zárodky a tím ničí původce široké řady onemocnění. Příprava tohoto vysoce koncentrovaného přípravku je opravdu snadná. Bezprostředně před aplikací je nutné tekutý koncentrát nejprve naředit vodou a poté ho můžete nanášet formou postřiku na všechny požadované povrchy. Účinné látky přípravku (Glutaral, Formaldehyd, Benzyl-(C12-C16)-alkyldimetylammoniumchloride) zajistí dlouhodobou a hlubinnou ochranu ošetřených míst.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutý koncentrát k likvidaci virů, plísní, bakterií SCHOPF DISINFECT PREMIUM, 1l

Vysoce koncentrovaný, pěnivý přípravek k likvidaci virů, plísní a bakterií, 1l koncentrátu = 100l roztoku = aplikace formou postřiku na plochu do 250m2 (při 1% aplikační koncentraci), s účinkem dle doby expozice, s dlouhodobým a hlubinným účinkem, účinné látky Glutaral, Formaldehyd, Benzyl-(C12-C16)-alkyldimetylammoniumchloride.


Cílový organismus

K hubení virů, plísní a bakterií - Účinně eliminuje choroboplodné zárodky a původce následujících nemocí:

Drůběž: Gumboro, Markova nemoc, aviární influenza (ptačí chřipka - H5N1), salmonelóza, Newcastleská nemoc, střevní infekce (kolibakterie), mykózy, ekzémy, stafylokokové, streptokokové, enterokokové a další.

Prasata: prasečí mor, Aujeszkyho nemoc, salmonelóza, dyzentérie (úplavice), parvoviróza, enterotoxémie, virusová onemocnění, prasečí erysipel (červenka), PIA, APP, PRRS, MKS, rhinitis atrophicans (sípavka prasat), myco-plasma, Pasteurella multocida (cholera drůbeže), chřipka, klostridie a další.

Hovězí dobytek: slinivka a kulhavka, IBR/IPV, BVD/MD, hovězí chřipka a další.


Oblast použití

Přípravek se používá například ve stájích (koňských, s hovězím dobytkem, s prasaty), drůbežárnách, ale je možné používat také na jatkách, v hospodářských usedlostech, ve skladech nebo také u inseminačních a veterinárních stanic, v útulcích pro zvířata nebo k dezinfekci inkubátorů, odchoven a klecí pro zvěř, atd... Disinfect Premium je šetrný k materiálu, a proto se dá aplikovat i na beton, dřevo, plast a kovové plochy. Přípravek můžete aplikovat například na podlahy, zdí, technické zařízení, transportní zařízení a další a také nemá negativní účinky pro bioplynové stanice!


Příprava

Přípravek je dodáván v 1000 mililitrovém balení ve formě tekutého koncentrátu, který je před aplikací potřeba naředit. Dle Vaší potřeby si sami zvolte, jaké množství roztoku je třeba připravit. Na 1 metr čtvereční spotřebujete přibližně 400 mililitrů namíchaného roztoku, což při použití celého balení vystačí na 250 metrů čtverečních ošetřované plochy.

Aplikační tabulka pro přípravu roztoku z přípravku DISINFECT PREMIUM


Příklad roztoku pro formu postřiku: k ošetření 250m2 je třeba smíchat 1000ml přípravku DISINFECT PREMIUM se 100 litry vody. 

Příklad použití formou zamlžování: Zřeďte 1,5 litrů DISINFECT PREMIUM na 1 litr vody a přidejte 250ml - 500ml přísady pro zamlžování. Roztok je dostatečný pro 1000 m3.


Aplikace

Před dezinfekcí je nutné vyvést zvířata ze stájí a plochu důkladně očistit. Pokryjte všechny povrchy, které by neměly být ošetřeny. Poté zřeďte koncentrát podle tabulky a aplikujte přibližně 400ml roztoku na 1 metr čtvereční. Aby se dosáhlo maximálního dezinfekčního účinku, je důležité dodržet expoziční časy a pro každou aplikaci si připravte vždy čerstvý roztok. Doporučujeme plochy po dezinfekci opláchnout vodou. Po aplikaci zajistěte dostatečné větrání po dobu 10-12 hodin..

Formou postřiku: Namíchaný roztok se aplikuje například pomocí vysokotlakového čističe, pěnové pistole, konvenční injekční stříkačky nebo mlhového zařízení


Účinnost

Přípravek k likvidaci virů, plísní a bakterií má po aplikaci svůj expoziční čas, který je třeba zachovat, aby bylo dosaženo dlouhodobých účinků přípravku. Vysoce koncentrovaný, pěnivý přípravek pro plošnou dezinfekci s vynikající fází odpařování, která způsobuje dezinfekci vzduchu.


Doporučení prodejce

POZOR! Neaplikujte na zvířata a krmivo! Při vyšších aplikačních dávkách od 400 ml/m2 je třeba zajistit dostatečné větrání. Výrobce nepřijímá odpovědnost v souvislosti s aplikací nebo v souvislosti s použitím, protože je to mimo jeho vliv. Přípravek je určen pouze pro profesionální uživatele. Za následky neodborného použití neručíme.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFDISINFECT PREMIUM, 1L - etiketa

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění a dezinfekce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
5. Viry a bakterie: Viry, plísně, bakterie
1. K likvidaci:: Virů, plísní a bakterií
Potřebujete poradit nebo objednat?