Pařeniště, fóliovník HNK 120x60x60 cm

Kód: 0758
799 Kč
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení

Pařeniště na pěstování rostlin, z PVC průhledné fólie, 2 rolovací okna na zip, 2 upevňovací tkaničky, rozměry 120x60x60cm. Pokud hledáte skvělé pařeniště, které zajistí Vašim rostlinám optimální podmínky ke klíčení a dostatek vlhka k růstu, tak jste tady správně. Praktické průhledné pařeniště ochrání Vaše rostliny před přízemními mrazíky, přívalovým deštěm a bude udržovat vyšší vlhkost a teplo pro lepší růst rostlin. Můžete jej začít používat již koncem zimy, kdy ustanou mrazy a poslední úrodu můžete sbírat i v listopadu před prvním větším ochlazením. Pařeniště hlavně urychluje klíčení rostlin, zlepšuje vitalitu mladých rostlin a chrání je před škůdci. Takové pařeniště rozhodně nesmí chybět žádnému pěstiteli. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pařeniště, fóliovník HNK 120x60x60 cm

Pařeniště / fóliovník, průhledná PVC fólie, konstrukční tyče z oceli, tyče o průměru 16mm, 2 rolovací okna na zip s upevňovacími tkaničkami, rozměry 120x60x60 cm. 

Pro jaké rostliny je pařeniště určené? 

Pařeniště lze využít pro klíčení rostlin na sazenice, ale dobře se v něm daří ředkvičkám, salátům a vlhkomilným bylinkám. Lze jej využít také na předpěstování květin. 

pareniste-parenisko-plodiny

Materiál a vybavení pařeniště

Díky praktické průhledné PVC fólii budete mít vždy přehled o aktuálním stavu rostlin. Konstrukci fóliovníku tvoří kovové tyče, které mají průměr 16 mm. Montáž je opravdu snadná a rychlá, konstrukce se jednoduše zacvakne do sebe, natáhne se a připevní na ní plachta. Větrání a také prostor k manipulaci s rostlinami v pařeništi nabízejí 2 rolovací okna, které lze dle potřeby zavřít nebo otevřít a přivázat tkaničkami.  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pařeniště
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?