Škrabadlo pro kočky KERBL, rohové 49x23cm

Kód: 0589
226 Kč
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení

Rohové škrabadlo pro kočky, se sisalovou škrabací plochou, vhodné na vnitřní i vnější rohy místnosti, rozměry produktu 49 x 23 cm. Pokud chcete ochránit rohy místnosti, tak sáhněte po naší rohové škrabací podložce pro kočky a vyhněte se tak kočičímu řádění na Vašem majetku. Díky této podložce, kterou snadno přichytíte na zeď se už nemusíte obávat, že by Vám kočka zanechala nechtěné drápance na zdi. Můžete ji umístit jak na vnější rohy místnosti, tak i na vnitřní, prostě všude tam, kde si Vaše kočka zvykne brousit drápky. Tato elegantní podložka nejen ochrání Vaše zdi, ale také bude tvořit hezký doplněk do interiéru, díky stylovým plyšovým okrajům podložky. Součástí balení jsou také šroubky a hmoždinky na upevnění. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Škrabadlo pro kočky KERBL, rohové 49x23cm

Rohové škrabadlo pro kočky, do venkovních i vnitřních rohů místnosti, sisalový povrch na škrábání, stylové plyšové okraje, rozměry 49x23cm.

kerbl-rohove-plysove-3

Rozměry škrabadla

Rohové škrabadlo pro kočkyrozměry 49 x 23 cm, což je ideální rozměr pro broušení drápků.

Umístění škrabadla

Škrabadlo nebude zabírat místo jako stojící škrabadla v prostoru, protože jej jednoduše upevníte na zeď do výšky, která bude vyhovovat Vaší kočce. Můžete jej upevnit jak na vnitřní, tak i vnější rohy místnosti, a nebo také na nábytek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rohová škrabadla pro kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?