Klec pro králíky a hlodavce KERBL INDOOR DELUXE - dvoupatrová

Kód: 0427
7 437 Kč
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dvoupatrová klec pro králíky, morčata a jiné hlodavce, interiérové použití, vyjímatelné trusníky pro snadné čištění, 113x60x92 cm. Pokud hledáte dostatečně prostornou klec pro své mazlíčky, která se bude perfektně vyjímat v každém interiéru, máte před sebou jasného favorita. Dřevěná klec poskytne hlodavcům příjemné bezpečné zázemí. Vaši mazlíčci se mohou mezi jednotlivými patry volně pohybovat, nebo můžete průchod uzavřít. Klec velmi snadno vyčistíte díky praktickým vyjímatelným trusníkům umístěným v každém patře. Pro lepší manipulaci je klec umístěna na čtyřech nohách s brzdou.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klec pro králíky a hlodavce KERBL INDOOR DELUXE - dvoupatrová

Stylová dvoupatrová klec pro králíky, morčata a jiné hlodavce o rozměrech 115x60x118 cm pro interiérové použití. Jedná se o perfektní dřevěnou klec, která je vybavena vyjímatelnými trusníky pro snadné čistění a dvěma patry, jejichž průchod lze uzavřít. Klec je umístěna na čtyřech nohách s brzdou pro snadnější manipulaci.

Rozměry klece

Vnější rozměry celé klece jsou 115x60x118 cm.

Vybavení klece pro králíky

Králík, morče nebo jiní hlodavci budou mít v této stylové kleci dostatek prostoru a pohodlí. Vaši mazlíčci se mohou mezi jednotlivými patry volně pohybovat, nebo můžete průchod uzavřít. Nebude jim chybět ani dostatek světla, jelikož spodní část klece je vybavena plexisklem, které snižuje vypadávání hoblin z klece. Zbytek klece je pro dobrý výhled vyroben z kvalitní mřížky o síle drátu 2 mm s roztečí drátu 14 mm. Na každé noze klece je připevněno kolečko s brzdou pro snadnější manipulaci. 
INDOOR DELUXE  2-1

Údržba a čištění klece

Čištění klece pro hlodavce zvládnete během pár minut. Práci velmi usnadní vyjímatelné plastové trusníky o výšce 6 cm, které stačí z klece vysout, vyčistit a vrátit zpět. Při údržbě klece jistě oceníte také výklopnou střechu s fixací.
INDOOR DELUXE 2-2

Vlastnosti materiálu klece

Dvoupatrová klec vyrobena ze dřeva má hmotnost cca 35 kg. Ve spodní části každého patra klece je umístěno plexisklo, které snižuje vypadávání hoblin z klece. Zbytek klece je pro dobrý výhled vyroben z kvalitní mřížky o síle drátu 2 mm s roztečí drátu 14 mm. Klec pro králíky a další hlodavce je určena pro umístění do vnitřních prostor.  Dřevěná klec je povrchově ošetřena základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Klec pro králíky a hlodavce KERBL INDOOR DELUXE - dvoupatrová

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?