Králíkárna dvoupatrová KERBL APPARTMENT

Kód: 0424
6 156 Kč
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení

Dvoupatrová králíkárna, pro 2 králíky, zakrslé králíky nebo morčata, čtvery dvířka, vyjímatelné trusníky pro snadné čištění,118 x 61 x 130 cm. Pokud hledáte praktickou dvoupatrovou králíkárnu, máme pro Vás skvělý tip. Dřevěná dvouposchoďová králíkárna poskytne králíkům příjemné bezpečné zázemí. Vám přitom ušetří spoustu práce a času s uklízením, jelikož ji opravdu snadno vyčistíte díky praktickým vyjímatelným trusníkům umístěným v každém patře.  Obě dvě patra králíkárny jsou volně průchozí, průchod je však možné uzavřít. Do králíkárny budete mít jednoduchý přístup přes čtvery samostatná dvířka. Králíkárna je navíc vybavena i bočními dvířky, kterými králíkovi můžete umožnit volný vstup do výběhu (výběh není součástí balení).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Králíkárna dvouposchoďová KERBL APPARTMENT

Dřevěná dvoupatrová králíkárna pro chov králíků a morčat o rozměrech 118 x 61 x 130 cm. Jedná se o perfektní králíkárnu, která je vybavena vyjímatelnými trusníky pro snadné čistění a dvěma patry, jejichž průchod lze uzavřít. Bezproblémový přístup do králíkárny zajišťují čtyři samostatná dvířka.

Králíkárnu snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778 (Po-Ne 8 - 18 hodin).

Rozměry králíkárny

Vnější rozměry celé králíkárny jsou 118 x 61 x 130 cm, výška jednoho patra je 50 cm. Dvoupatrová králíkárna poskytuje pohodlí pro dva králíky, zakrslé králíky, morčata nebo jiné malé hlodavce.

Vybavení králíkárny

Mazlíčci budou mít v králíkárně dostatek prostoru a pohodlí. Králíci mohou odpočívat v menší části králíkárny, která jim nabídne příjemné soukromí a přítmí nebo ve větší prosvětlené části, která je vybavena pevnou mřížkou. Tato část s mřížkou je opatřena rolovací zástěnou pro ochranu před nepřízní počasí. Obě dvě patra králíkárny mohou být průchozí nebo je možné jednotlivá patra od sebe oddělit a uzavřít. Králíkárna má celkem čtyři samostatná přední dvířka a jedna boční dvířka, kterými králíkovi můžete umožnit volný vstup do výběhu (výběh není součástí balení). Králíkárna je umístěna na čtyřech plastových nastavitelných nožkách. 
APARTMENT  2

Údržba a čištění králíkárny

Čištění králíkárny zvládnete během pár minut. Práci velmi usnadní vyjímatelné plastové trusníky umístěné v každém patře králíkárny, které stačí vysout, vyčistit a vrátit zpět. 
APARTMENT  1

Vlastnosti materiálu králíkárny

Králíkárna vyrobena ze dřeva má hmotnost cca 36 kg. Střecha králíkárny je pokryta ochranným bitumenovým materiálemPřesto doporučujeme králíkárnu umístit pod přístřešek, aby byla chráněna před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěná králíkárna je povrchově ošetřena základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Králíkárna dvoupatrová KERBL APPARTMENT

Doplňkové parametry

Kategorie: Králíkárny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 39 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?