Králíkárna dvoupatrová KERBL APPARTMENT PRO

Kód: 0425
6 341 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Dvoupatrová králíkárna, pro 2 králíky, zakrslé králíky nebo morčata, plastová střecha, vyjímatelné trusníky, 118 x 61 x 130 cm. Jedná se o velice kvalitní dvoupatrovou králíkárnu, která Vašim mazlíčkům poskytne bezpečné zázemí. Králíkárnu velmi snadno vyčistíte díky praktickým vyjímatelným trusníkům umístěným v každém patře. Obě dvě patra králíkárny jsou volně průchozí, průchod je však možné uzavřít. Do králíkárny budete mít jednoduchý přístup přes čtvery samostatná dvířka, které jsou pro zvýšení bezpečnosti opatřeny druhým zámkem. Králíkárna je navíc vybavena i bočními dvířky, kterými králíkovi můžete umožnit volný vstup do výběhu (výběh není součástí balení).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Králíkárna dvoupatrová KERBL APPARTMENT PRO

Dřevěná dvoupatrová králíkárna pro chov králíků a morčat o rozměrech 118 x 61 x 130 cm. Jedná se o perfektní králíkárnu, která je vybavena vyjímatelnými trusníky pro snadné čistění, odolnou plastovou střechou proti povětrnostním vlivům a dvěma patry, jejichž průchod lze uzavřít. Bezproblémový přístup do králíkárny zajišťují čtyři samostatná dvířka.

Králíkárnu snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778 (Po-Ne 8 - 18 hodin).

✅ Klady

  • Dvoupatrová králikárna pro různé hlodavce 
  • Obě patra lze jednoduše propojit sklopnou rampou 
  • Oddíl s krytým zázemím i oddíl s prostorem k pohybu 
  • Můžete srolovat zástěnu proti nepřízni počasí 
  • Větší bezpečnost poskytují dva zámky na dvířkách
  • Rychlé čištění pater díky výsuvným trusníkům 
  • Boční sklopná dvířka pro přechod do výběhu

❌ Zápory

  • Je tak skvělá, že jsme doteď žádné nenašli

Rozměry králíkárny

Vnější rozměry celé králíkárny jsou 118 x 61 x 130 cm, výška spodního patra je 50 cm, výška v horním patře je 59 cm. Dvoupatrová králíkárna poskytuje pohodlí pro dva králíky, zakrslé králíky, morčata nebo jiné malé hlodavce.

Vybavení králíkárny

Mazlíčci budou mít v králíkárně dostatek prostoru a pohodlí. Králíci mohou odpočívat v menší části králíkárny, která jim nabídne příjemné soukromí a přítmí nebo ve větší prosvětlené části, která je vybavena pevnou mřížkou. Tato část s mřížkou je opatřena rolovací zástěnou pro ochranu před nepřízní počasí. Obě dvě patra králíkárny mohou být průchozí nebo je možné jednotlivá patra od sebe oddělit a uzavřít. Králíkárna má celkem čtyři samostatná přední dvířka, která jsou pro zvýšení bezpečnosti opatřeny druhým zámkem. Králíkárna je vybavena také bočními dvířky, kterými králíkovi můžete umožnit volný vstup do výběhu (výběh není součástí balení). Králíkárna je umístěna na čtyřech plastových nastavitelných nožkách. 
APARTMENT PRO  1

Údržba a čištění králíkárny

Čištění králíkárny zvládnete během pár minut. Práci velmi usnadní vyjímatelné trusníky o hloubce 5 cm umístěné v každém patře králíkárny, které stačí vysout, vyčistit a vrátit zpět. 
APARTMENT PRO  2

Vlastnosti materiálu králíkárny

Králíkárna vyrobena ze dřeva má hmotnost cca 36 kg. Střecha králíkárny je vyrobena z plastu odolného proti povětrnostním podmínkámPřesto doporučujeme králíkárnu umístit pod přístřešek, aby byla chráněna před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěná králíkárna je povrchově ošetřena základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Králíkárna dvoupatrová KERBL APPARTMENT PRO

Doplňkové parametry

Kategorie: Králíkárny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 39 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?