Kurník pro slepice, domek pro králíky KERBL 105x100x108 cm

Kód: 0597
ZDARMAZDARMA
kurnik pro slepice
6 986 Kč
SKLADEM (4 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Dřevěný domek pro slepice nebo králíky s odklápěcí střechou a vyjímatelnou podlážkou, rozměry 105x100x108 cm. Pokud hledáte kvalitní dřevěný domek pro vaše slepice, nebo králíky pak máme přesně to, co hledáte. Tento atraktivní domeček poskytne útulné zázemí, jak pro slepice tak pro králíky. Domek je vymazlený do posledního detailu počínaje od prostorných dvířek, uzavíratelného okénka, větracího okénka, padacích dvířek, odklápěcí střechy s povrchem odolným proti povětrnostním vlivům, vyjímatelné kovové podlážky a vyvýšeným nožičkám které zajistí kvalitní odvětrání podlahy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice, domek pro králíky KERBL

Dřevěný domek pro slepice nebo králíky s ochranným nátěrem, odklápěcí střechou s úložným prostorem, velkými prostornými dvířky, odnímatelným dnem, padacími dvířky a větracím okénkem, rozměry 105x100x108 cm.Kurník snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778 (Po-Ne 8 - 18 hodin).

Rozměry domku

Vnější rozměry
 celého kurníku jsou 105 x 100 x 108 cm, a tak poskytuje pohodlí pro 4 - 6 slepic nebo pro králíky.

Vybavení domku

Domek disponuje odklápějí střechou pod níž se nachází podkroví s úložným prostorem pro různé chovatelské potřeby a drobnosti. Do prostoru lze uložit seno, vítamíny pro slepice nebo jiné potřebné věci pro uložení. Zároveň nehrozí, že by do kurníku zateklo, protože má odolnou bitumenovou střechu. 

Údržba a čištění domku

Čištění kurníku zvládnete hravě během chvilky díky odjímatelné podlážce, kterou vytáhnete skrz hlavní dvířka domečku. Kovový materiál podlážky je velmi snadno čistitelný a hygienický. Pořádek a čistota v domečku se Vám tudíž bude velmi snadno udržovat. 

Návrh bez názvu (51)

Přístup do domku

Pro snadný přístup je kurník vybaven hned dvěma dvířky. Hlavní prostorná dvířka jsou umístěna z přední strany kurníku, druhá dvířka která jsou padací jsou na domečku umístěna vzadu a obě jsou opatřena zámečky, aby je nemohl žádný predátor otevřít. Hlavní dvířka slouží pro jednoduchou výměnu vody, krmení a dobrou dostupnost do domečku při čištění. Druhá menší výklopná dvířka umožní slepicím a králíkům snadný přístup do domečku a ven na zahradu nebo do výběhu. 

Vlastnosti materiálu domku

Kurník vyrobený z masivního dřeva má hmotnost cca 43 kg, a tak zajišťuje velkou stabilitu. Pro zajištění odvětrávání podlahy, je kurník umístěn na čtyřech vyvýšených nožičkách. Kurník není zateplený. Pro ochranu proti slunečnímu záření je střecha domečku pokryta asfaltovou krytinou. Přesto doporučujeme kurník umístit pod přístřešek, aby byl chráněn před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěný kurník je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajišťuje mřížované větrací okénko

Ukázka z praxe

domek-pro-slepice-a-kraliky

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFKurník pro slepice, domek pro králíky KERBL

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné kurníky pro slepice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 45 kg
1. Kapacita pro slepice: 1-6
3. Výsuvný trusník: Ne
Potřebujete poradit nebo objednat?