Kachník DUCKY M

Kód: 0356
4 999 Kč
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Možnosti doručení

Domek pro kachny, otevírací střecha pro snadné čištění, HPL laminát, neabsorbuje pachy ani tekutiny, rozměry: 70x56x54 cm. Pokud hledáte opravdu kvalitní kachník na vaši zahradu nebo do parku, pak nemůžete vybrat lépe. Domek poskytne kachnám to nejlepší prostředí, které je ochrání před všemi povětrnostními vlivy. Kachnám bude v kurníku příjemně v horkém i chladném počasí díky přirozené tepelné izolaci. Kachník přitom vyčistíte během chviličky, práci Vám totiž velice usnadní praktická otevíratelná střecha. Domek pro kachny vyrobený z velice kvalitního a odolného materiálu bude zdobit Vaši zahradu po dlouhá léta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kachník DUCKY M

Domek pro kachny o rozměrech 70x56x54 cm. Jedná se o velice pohodlný kachník, který má otevírací střechu pro snadné čištění. Kachník vyrobený z vysoce odolného HPL laminátu poskytuje vynikající tepelné i hygienické vlastnosti.

Kachník snadno složíte bez jakéhokoliv nářadí pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778 (Po-Ne 8 - 18 hodin).

✅ Klady

  • Vyroben z velice odolného materiálu
  • Dlouhá životnost kachníku
  • Snadná údržba a čištění kachníku
  • Výklopná střecha
  • Jednoduchá montáž bez nářadí

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádný nenašli

Rozměry kachníku

Vnější rozměry celého kachníku jsou 70x56x54 cm. Vnitřní prostory kachníku jsou 58x42 cm, a proto je kachník ideální pro až čtyři indické běžce.

DUCKY_M_ROZMERY

Údržba a čištění kachníku

Kachník vyrobený z unikátního materiálu nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění. Čištění domku pro kachny však zvládnete během chviličky díky otevírací střeše. Kachník lze v případě potřeby jednoduše rozložit a můžete ho umývat, čistit a dezinfikovat jakýmkoli čisticím prostředkem. Vzhledem k tomu, že je materiál kachníku hladký a opravdu snadno se čistí, je tento domek pro kachny velice odolný proti napadení různými parazity.

 Kachník čištění a údržba


Vlastnosti materiálu kachníku

Kachník je vyrobený z vícevrstvého HPL laminátu, jehož unikátní vlastnosti si zamilujete. Kurníky vyrobené z extrémně odolného HPL laminátu splňují mimořádné požadavky na zatížení a trvanlivost. Tento speciální materiál zajištuje vynikající tepelnou odolnost jak v létě, tak i v zimě. Přirozeně zateplený domek pro kachny tak odolává slunci, dešti, sněhu, ledu i větru. Kachník neabsorbuje žádné pachy ani vlhkost, a tak nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění, které je však velice snadné. Tento domek pro kachny má hmotnost cca 15 kg, takže je velmi odolný a stabilní i ve větru. Kachník však lze snadno sestavit i demontovat bez jakéhokoliv nářadí díky patentovanému zámkovému systému. Domek má atraktivní design a inovativní barevné provedení, které skvěle zapadne na každou zahradu. Samotný materiál nepodléhá hnilobě a díky jeho výjimečné pevnosti máte jistotu, že si koupíte kvalitní výrobek, který Vám bude dělat radost řadu let.

Ukázka z praxe

DUCKY_M_PRAXE

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Kachník DUCKY M - montáž

Doplňkové parametry

Kategorie: Kachníky z HPL laminátu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 18 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?