Roztok s rozprašovačem k hubení mravenců DR.STÄHLER AMEISEN-EX SPRAY, 500ml

Kód: 0380
Na plochy
259 Kč
SKLADEM (4 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024
Možnosti doručení

Přípravek k likvidaci mravenců a dalšího lezoucího hmyzu, rozprašovač, ihned k použití, téměř okamžitý účinek, 500 ml. Pokud hledáte účinný přípravek, který Vás zbaví mravenců a dalšího lezoucího hmyzu, pak pro Vás máme skvělou volbu. Tento přípravek stačí nastříkat v potřebném množství na místa častého výskytu mravenců. Účinné látky přípravku (Permethrin, Tetramethrin, Gerianol) zajistí dlouhodobou ochranu ošetřených míst.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roztok s rozprašovačem k hubení mravenců DR.STÄHLER AMEISEN-EX SPRAY, 500 ml

Přípravek k hubení mravenců a dalšího lezoucího hmyzu, 500 ml roztoku ihned k použití = aplikace formou postřiku na místa častého výskytu, s téměř okamžitým účinkem, účinná látka Permethrin, Tetramethrin, Gerianol.


Cílový organismus

K hubení mravenců a dalšího lezoucího hmyzu.


Oblast použití

Přípravek je možné používat v domácnostech, na zahradě nebo na farmě.


Příprava

Přípravek je dodáván v 500 mililitrovém balení ve formě tekutého roztoku, který je připraven k okamžitému použití. 


Aplikace 

Aplikujte formou postřiku v tenké vrstvě na místa, kde se shlukují mravenci a jiný lezoucí hmyz (všechny cestičky, štěrbiny a úkryty). Aplikační spotřeba: (cca 5 g/m2 = 10 zmáčknutí sprejového aplikátoru)

DR.STÄHLER AMEISEN-EX SPRAY, 500ml


Účinnost 

Přípravek k hubení mravenců a dalšího lezoucího hmyzu má po aplikaci téměř okamžitý účinek, který dlouhodobě přetrvává. V případě potřeby je možné připravený roztok odstranit vodou s mycím prostředkem


Doporučení prodejce

POZOR! Přípravek je vysoce toxicky pro kočky a není určen k aplikaci na potraviny, zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napáječek! Pokryjte všechny povrchy, které by neměly být ošetřeny. Přípravek používejte pouze k hubení hmyzu podle návodu k použití.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFAMEISEN-EX SPRAY, 500ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení mravenců
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg
4. Lezoucí hmyz: Mravenci
Potřebujete poradit nebo objednat?