Klec pro odchov drůbeže CIMUKA GL40-03-2K

Kód: 0320
ZDARMAZDARMA
GL40 03 2K LIHNEME
7 799 Kč
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

Klec pro odchov drůbeže, pro 6 až 12 ks slepic, 2 patrová klec, kvalitní vysoce odolný plast, krmící a napájecí systém, 98x60x119cm. Pokud hledáte odchovnu, která nabídne drůbeži dokonalé podmínky, máte před sebou jasného favorita. Klec pro odchov slepice, křepelek, kachen či bažantů drůbeži zajišťuje naprosto ideální podmínky k vývoji. Drůbež má v každém patře klece umístěné krmítko s mřížkou proti rozhrabávání krmiva a napáječky s přívodem vody z 8l zásobníku. Výhodou je, že klec můžete v budoucnu v případě potřeby rozšiřovat o další poschodí. Čištění voliéry je opravdu snadné, jelikož klec s patentovanou technologií Comfortplast je vyrobena z velice kvalitního, odolného, snadno umyvatelného plastu, a bude Vám dělat radost po mnoho let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klec pro odchov drůbeže CIMUKA GL40-03-2K

Klec pro odchov slepic, křepelek a další drůbeže o rozměrech 98 x 60 x 119 cm. Jedná se  o 2 patrovou klec, která je vybavena krmítkem s mřížkou proti plýtvání krmiva a napáječkou s přívodem vody z 8 litrového zásobníku. Klece jsou vyrobeny z plastu s vysokou odolností proti trusu i bakteriím - velice snadná údržba klece i trusníku. Možnost rozšíření o další patra (max. 4 patra), snadná manipulace pomocí koleček s brzdou. 

Klec pro odchov drůbeže jednoduše složíte pomocí obrázkového nebo video návodu.
Tato kompletní klec pro odchov drůbeže obsahuje mimo jiné i trusníky, krmítka a napáječky a tedy není zapotřebí nic dalšího dokupovat.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778 (Po-Ne 8 - 18 hodin).


Kapacity klece dospělé drůbeže podle jednotlivých druhů

Kapacity drubeze GL40-2K


Rozměry klece

Rozměry složené dvoupatrové klece pro odchov drůbeže včetně koleček, nádržky na vodu a krmítek jsou 98 x 60 x 119 cm.

Klece pro odchov drůbeže Cimuka GL40-03 je možné kombinovat (stohovat) s těmito výrobky: odchovna drůbeže Cimuka CB40-03, odchovna drůbeže Cimuka CB25-03, klec pro křepelky Cimuka BYK-03.

Rozměry
 jednotlivých oddílů klece jsou uvedeny na obrázku níže:

Rozměry klece GL40-03

Systém krmení

Klece jsou vybaveny závěsnými velkokapacitními krmítky pro zásobu krmení až na 2 dny. Krmítka jsou vyrobena z kvalitního plastu, odolné proti nárazům a velice snadné k údržbě. Navíc jsou krmítka vybavena speciální mřížkou, která zamezuje drůbeži v rozhrabování krmiva, a tím nedochází k jeho plýtvání. Mřížka je navržena k přiměřenému pohybu při spotřebě krmiva.

Krmítka u klecí CIMUKANapájecí systém

Klece jsou vybaveny automatickými niplovými napaječkami, které poskytují bezproblémový a hygienický způsob napájení drůbeže uvnitř klece. Součástí niplové napaječky jsou i přídavné misky na odkapávání vody, které díky úzké mezeře mezi niplem a miskou zamezují drůbeži k jejich namáčení. Voda do niplových napaječek je přiváděna z průhledného zásobníku vody pomocí systému hadic. Zásobník proto nabízí dokonalý přehled o aktuálním stavu hladiny vody,  jeho víko chrání vodu před znečištěním a také zajišťuje chovatelům snadné doplňování dle potřeby.

Napaječky u klecí na křepelky CIMUKA


Údržba klecí a čištění trusu

Speciálně navržená základna pro drůbež poskytuje vyšší komfort při stání i chůzi. Flexibilní struktura materiálu brání tvorbě problémů s chodidly. Eliptický tvar zvyšuje pevnost celé konstrukce a současně tento tvar snižuje adhezi trusu. Klece pro odchov drůbeže jsou hygienické díky výsuvnému trusníku, umístěného pod klecí. Trus tak propadá dolů do zásobníku a nezůstává uvnitř. Tímto systémem se odstraňuje množení škodlivých bakterií v kleci a zabraňuje se případnému onemocnění drůbeže.
 Údržba klecí a čištění trusuTechnologie „COMFORTPLAST“

Logo COMFORTPLAST

Vznikla na základě 30let zkušeností s výrobou klecí u společnosti CIMUKA - kombinací vědeckého výzkumu, praktických zkušeností a požadavků chovatelů drůbeže po celém světě. Od roku 2011 tato technologie využívaná také u klecí pro odchov drůbeže CIMUKA, které jsou v současnosti nabízeny ve více jak 50 zemích světa. Oproti konkurenci jsou klece vyrobeny ze 100% recyklovaného, vysoce odolného plastu, který nerezaví a ani se nerozkládá pří přímém kontaktu s trusem. U plastových klecí pro odchov drůbeže také odpadá riziko poranění o ostré hrany a jsou velmi snadno hygienicky udržovatelné. Klece pro odchov drůbeže CIMUKA s technologii „COMFORTPLAST“ jsou  baleny ke snadné manipulaci a standartní balíkové přepravě. Balení je složeno z jednotlivých dílů, které je třeba dle jednoduchého, obrázkového návodu níže složit pro správnou funkčnost výrobku.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFKlec pro odchov drůbeže CIMUKA GL40-03-2K

Videonávod k montáži:

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece pro odchov drůbeže
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20.1 kg
1. Kapacita pro slepice a kachny: 5 - 12 ks
2. Kapacita pro křepelky: 15 - 42 ks
3. Kapacita pro bažanty: 9 - 24 ks

Videonávod k montáži:

Potřebujete poradit nebo objednat?