Přídavná odchovna drůbeže CIMUKA CB40-03-TA

Kód: 0235
6 499 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

Přídavné patro odchovny drůbeže, až 45 kuřat, regulovatelná výhřevná jednotka, krmící a napájecí systém, rozměry 104x64x49 cm. Pokud Vám Vaše klec k odchovu kuřat, křepelek, kačen, hus či bažantů již nestačí, nezoufejte, odchovnu si můžete jednoduše rozšířit. Tato 1 patrová klec bez rámu s výškou stropu 38cm, lze snadno stohovat na odchovny stejného typu a nabízí vše, co drůbež po celou dobu dospívání potřebuje. Klec je vybavena výhřevným systémem s elektronicným termostatem 0-40°C a výstupem na žárovku. Nechybí ani velkokapacitní krmítko s mřížkou proti plýtvání krmiva, napaječky s přívodem vody bez zásobníku a výsuvný trusník. Čištění odchovny je opravdu snadné, jelikož odchovna s patentovanou technologií Comfortplast je vyrobena z velice kvalitního, odolného, snadno umyvatelného plastu, a bude Vám dělat radost po mnoho let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přídavné patro odchovny drůbeže CIMUKA CB40-03-TA

Přídavné patro odchovny drůbeže vhodné k chovu pro 40 až 45ks kuřat s patentovanou technologií Comfortplast o rozměrech 104 x 64 x 49 cm. Jedná se  o 1 patrovou klec bez rámu s 3 oddíly, které jsou vybaveny ohřevnou lištou s nastavitelným termostatem a výstupem na žárovku, krmítky s mřížkou proti plýtvání krmiva, napáječkami s přívodem vody bez zásobníku.


Kapacita odchovny dle jednotlivých druhů drůbeže
CIMUKA%20CB40-03-TA%20obrA


Rozměry odchovny drůbeže

Rozměry složené odchovny drůbeže včetně ohřevné jednotky a krmítka jsou 104 x 64 x 49 cm.

Přídavné patro odchovny drůbeže Cimuka CB40-03 je možné kombinovat (stohovat) s těmito výrobky: odchovna drůbeže Cimuka CB25-03, klec pro křepelky Cimuka BYK-03, klec pro odchov drůbeže Cimuka GL40-03.

Rozměry
jednotlivých oddílů klece jsou uvedeny na obrázku níže:

CIMUKA CB40-03-xK obrB

Regulovatelný výhřevný systém se zdrojem světla

Teplo i světlo potřebné k růstu vylíhnutých mláďat je zajištěno pomocí automatické ohřevné jednotky odchovny drůbeže. Jednotka je vybavena elektronickým termostatem, u kterého je možné regulovat teplotu v rozmezí od 0 do 40° C. Výhřevná část jednotky je samozřejmě vybavena ochranným krytem, který zamezuje dotyku mláďat s topnými kabely a nehrozí riziko popálení. Ohřevná jednotka dále nabízí možnost stabilního zdroje světla za pomoci žárovky (není součástí balení). Potřebný výkon žárovky se stanovuje v závislosti na teplotě v místnosti, kde bude odchovna drůbeže umístěna a nesmí být vyšší než 75W. Bližší informace naleznete v návodu níže.

CIMUKA CB40-03-xK obrC


Systém krmení

Součástí balení jsou tři přenosné krmné misky pro první dny života mláďat a odchovna drůbeže je také vybavena závěsným velkokapacitním krmítkem pro zásobu krmení až na 2 dny pro každé mládě. Krmítka jsou vyrobena z kvalitního plastu, odolné proti nárazům a velice snadné k údržběNavíc jsou krmítka vybavena speciální mřížkou, která zamezuje mláďatům v rozhrabování krmiva, a tím nedochází k jeho plýtvání. Mřížka je navržena k přiměřenému pohybu při spotřebě krmiva.

CIMUKA CB40-03-xK obrD


Napájecí systém

Odchovna je vybavena dvěmi kloboukovými napáječkami pro první dny života mláďat a dvěmi výškově nastavelnými niplovými napáječkami, které poskytují bezproblémový a hygienický způsob napájení mláďat uvnitř klece. Součástí niplových napaječek jsou i přídavné misky na vodu, které tak vytváří kvalitní automatické napáječky a také zamezují mláďatům k jejich namáčení. Voda do automatických napaječek je přiváděna pomocí systému hadic. 

CIMUKA CB40-03-xK obrE

Technologie „COMFORTPLAST“

Logo COMFORTPLAST

Vznikla na základě 30let zkušeností s výrobou klecí u společnosti CIMUKA - kombinací vědeckého výzkumu, praktických zkušeností a požadavků chovatelů drůbeže po celém světě. Od roku 2011 tato technologie využívaná také u odchovny drůbeže CIMUKA, které jsou v současnosti nabízeny ve více jak 50 zemích světa. Oproti konkurenci jsou odchovny drůbeže vyrobeny ze 100% recyklovaného, vysoce odolného plastu, který nerezaví a ani se nerozkládá pří přímém kontaktu s drůbežím trusem. U plastových odchoven drůbeže také odpadá riziko poranění o ostré hrany a jsou velmi snadno hygienicky udržovatelné. Odchovny drůbeže CIMUKA s technologii „COMFORTPLAST“ jsou  baleny ke snadné manipulaci a standartní balíkové přepravě. Balení je složeno z jednotlivých dílů, které je třeba dle jednoduchého, obrázkového návodu níže složit pro správnou funkčnost výrobku.


Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFOdchovna drůbeže CIMUKA CB40-03-TA - návod
A1 logo PDFOdchovna drůbeže CIMUKA CB40-03-TA - montáž


Videonávod k montáži:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové odchovny drůbeže
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13.5 kg
1. Typ: Kompletní odchovna
2. Výška stropu: 38 cm
3. Osvětlení: Ano
4. Kapacita pro kuřata a kachny: 30 - 60 ks
5. Kapacita pro křepelky: 60 - 120 ks
6. Kapacita pro husy: 20 - 40 ks
7. Kapacita pro bažanty: 45 - 90 ks

Videonávod k montáži:

Potřebujete poradit nebo objednat?