Odchovna drůbeže CIMUKA CB25 MIDI

Kód: 0146
4 199 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

Odchovna drůbeže, až 30 kuřat, 1 podlažní klec, regulovatelná výhřevná jednotka, krmící a napájecí systém, rozměry 72x62x50 cm. Jedná se o kompletní odchovnu kuřat, křepelek, hus, kachen či bažantů za nejnižší cenu v této kvalitě. Kuřátka se v ní budou cítít jako v bavlnce, jelikož tato 1 podlažní klec s 2 oddíly a výškou stropu 24cm, poskytuje naprosto vše, co drůbež ke svému zdravému vývoji potřebuje. Špičková odchovna je vybavena výhřevným systémem s elektronickým termostatem 0-40°C a výstupem na žárovku. Nechybí v ní ani velkokapacitní krmítko s mřížkou proti plýtvání krmiva a napaječky s přívodem vody ze 4l zásobníku. Samozřejmostí je i trusník. Klec s patentovanou technologií Comfortplast je vyrobena z kvalitního plastu, které je pevný a snadno umyvatelný, takže údržba a čištění odchovny bude hračka a vydrží Vám dlouhá léta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odchovna drůbeže CIMUKA CB25 MIDI

Odchovna drůbeže vhodná k chovu pro 25 až 30ks kuřat s patentovanou technologií Comfortplast o rozměrech 72 x 62 x 50 cm. Jedná se  o 1 podlažní klec s 2 oddíly, které jsou vybaveny ohřevnou lištou s nastavitelným termostatem a výstupem na žárovku, krmítky s mřížkou proti plýtvání krmiva, napáječkami s přívodem vody z 4 litrového zásobníku.

Odchovnu drůbeže jednoduše složíte pomocí obrázkového nebo video návodu.
Tato kompletní odchovna drůbeže obsahuje mimo jiné i trusníky, krmítka a napáječky a tedy není zapotřebí nic dalšího dokupovat.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778 (Po-Ne 8 - 18 hodin).

✅ Klady

  • Kompletně vybavená odchovna k pohodlí Vaší drůbeže i pro Vaši jednoduchou obsluhu 
  • Lze ji bez námahy přesouvat, protože je lehká
  • Výhřevná lišta šetří energii díky termostatu
  • Čistí se opravdu lehce i díky odnímatelnému trusníku
  • Nejmodernější a nejlepší provedení na trhu

❌ Zápory

  • Žárovka není součásti balení, ale můžete použít obyčejnou žárovku, kterou máte doma


Kapacita odchovny dle jednotlivých druhů drůbeže
Kapacita odchovny CB25MIDI

Rozměry jednotlivých oddílů 

Rozmery_odchovny_drubeze_ CIMUKA CB25-02-1K

 

Regulovatelný výhřevný systém se zdrojem světla

Teplo i světlo potřebné k růstu vylíhnutých mláďat je zajištěno pomocí automatické ohřevné jednotky odchovny drůbeže. Jednotka je vybavena elektronickým termostatem, u kterého je možné regulovat teplotu v rozmezí od 0 do 40° C. Výhřevná část jednotky je samozřejmě vybavena ochranným krytem, který zamezuje dotyku mláďat s topnými kabely a nehrozí riziko popálení. Ohřevná jednotka dále nabízí možnost stabilního zdroje světla za pomoci žárovky (není součástí balení). Potřebný výkon žárovky se stanovuje v závislosti na teplotě v místnosti, kde bude odchovna drůbeže umístěna a nesmí být vyšší než 75W. Bližší informace naleznete v návodu níže.

Regulovatelny_vyhrevny_system_odchovne_hydiny_CIMUKA CB25-02-1K


Systém krmení

Součástí balení jsou dvě přenosné krmné misky pro první dny života mláďat a odchovna drůbeže je také vybavena závěsným velkokapacitním krmítkem pro zásobu krmení až na 2 dny pro každé mládě. Krmítka jsou vyrobena z kvalitního plastu, odolné proti nárazům a velice snadné k údržběNavíc jsou krmítka vybavena speciální mřížkou, která zamezuje mláďatům v rozhrabování krmiva, a tím nedochází k jeho plýtvání. Mřížka je navržena k přiměřenému pohybu při spotřebě krmiva.

System_krmeni_odchovny_drubeze_CIMUKA CB25-02-1K


Napájecí systém

Odchovna je vybavena jednou kloboukovou napáječkou pro první dny života mláďat a dvěma výškově nastavitelnými niplovými napáječkami, které poskytují bezproblémový a hygienický způsob napájení mláďat uvnitř klece. Součástí niplových napáječek jsou i přídavné misky na vodu, které tak vytváří kvalitní automatické napáječky a také zamezují mláďatům k jejich namáčení. Voda do automatických napáječek je přiváděna z průhledného zásobníku vody pomocí systému hadic. Zásobník proto nabízí dokonalý přehled o aktuálním stavu hladiny vody,  jeho víko chrání vodu před znečištěním a také zajišťuje chovatelům snadné doplňování dle potřeby.

Napajeci_system_odchovny_drubeze_CIMUKA CB25-02-1K


Technologie „COMFORTPLAST“

Logo COMFORTPLAST

Vznikla na základě 30let zkušeností s výrobou klecí u společnosti CIMUKA - kombinací vědeckého výzkumu, praktických zkušeností a požadavků chovatelů drůbeže po celém světě. Od roku 2011 tato technologie využívaná také u odchovny drůbeže CIMUKA, které jsou v současnosti nabízeny ve více jak 50 zemích světa. Oproti konkurenci jsou odchovny drůbeže vyrobeny ze 100% recyklovaného, vysoce odolného plastu, který nerezaví a ani se nerozkládá pří přímém kontaktu s drůbežím trusem. U plastových odchoven drůbeže také odpadá riziko poranění o ostré hrany a jsou velmi snadno hygienicky udržovatelné. Odchovny drůbeže CIMUKA s technologii „COMFORTPLAST“ jsou  baleny ke snadné manipulaci a standartní balíkové přepravě. Balení je složeno z jednotlivých dílů, které je třeba dle jednoduchého, obrázkového návodu níže složit pro správnou funkčnost výrobku.


Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFOdchovna drůbeže CIMUKA CB25 MIDI - návod
A1 logo PDFOdchovna drůbeže CIMUKA CB25 MIDI - montáž

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové odchovny drůbeže
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9.5 kg
1. Typ: Kompletní odchovna
2. Výška stropu: 24 cm
3. Osvětlení: Ano
4. Kapacita pro kuřata a kachny: 1 - 30 ks
5. Kapacita pro křepelky: 1 - 60 ks
6. Kapacita pro husy: 1 - 20 ks
7. Kapacita pro bažanty: 1 - 45 ks
Potřebujete poradit nebo objednat?