Závěsný truhlík na balkón STEFANPLAST NATURAL 50 moka

Kód: 0811
399 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Závěsný truhlík s kovovou podpěrou, drenážním dnem z plastového materiálu o objemu 9,2 l a rozměrech 50 x 18 x 16 cm. Tento truhlík je vyráběn z odolného polypropylenu, který je vhodný pro venkovní použití. Navíc má lakovanou odolnou podpěru, kterou snadno připevníte na zábradlí. Má dostatek místa pro široké spektrum rostlin a květin. Je vybaven drenážním dnem, které brání přelití rostlin. Moderní design v elegantní barvě, se snadno sladí s jakýmkoliv balkonem nebo zábradlím, a vytvoří s rostlinami zelenou oázu pro relaxaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsný truhlík na balkón STEFANPLAST NATURAL 50 moka

Závěsný truhlík na balkon, s lakovanou kovovou podpěrou, s drenážním dnem, pro venkovní použití, z polypropylenu, barva moka, o objemu 9,2l, rozměry 50x18x16cm.

stefanplast-natural-50-zavesny-truhlik-moka-text-1

Drenážní dno zabrání přelití rostlin

Unikátní drenážní dno se postará o ideální zálivku, s tímto truhlíkem se již nemusíte bát, že by rostliny měly hodně vody. Díky drenážnímu dnu truhlík rostlinám poskytuje ideální podmínky pro jejich správný růst a plodnost, protože přebytečná voda odteče otvory ve dně truhlíku. 

stefanplast-truhlik-na-kvetiny-natural-50-moka-text-2

Truhlík je ideální pro pěstování různých druhů rostlin

Truhlíky s drenážním dnem nabízí vynikající podmínky pro pěstování různých druhů rostlin. Zasadit do nich můžete okrasné rostliny, letničky, bylinky, trvalky, nebo cibuloviny. Důležité je však zajistit, aby rostliny měly dostatek místa a kvalitního substrátu, což jim umožní prosperovat a růst zdravě. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Závěsné truhlíky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?