Kočičí záchod rohový STEFANPLAST SPRINT CORNER PLUS

Kód: 0623
347 Kč
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Možnosti doručení

Krytá toaleta pro kočky, s dvířky, uhlíkovým filtrem pohlcující zápach a integrovanou lopatkou pro snadné a rychlé čištění. Klapka toalety umožní vaší kočce snadný vstup i výstup, zatímco kryt toalety zamezí rozptýlení steliva a udrží okolí čisté.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rohový kočičí záchod STEFANPLAST SPRINT CORNER PLUS

Rohový kočičí záchod s praktickými dvířky, uhlíkovým filtrem proti zápachu a funkční lopatkou pro snadné a rychlé čištění. Tato kočičí toaleta nejenže brání kočkám v rozhrabávání steliva a udržuje čistotu v okolí, ale také efektivně zabraňuje šíření nepříjemných pachů díky uhlíkovému filtru, který je dokonale neutralizuje. Díky svému tvaru skvěle zapadne do každého rohu a zabere minimum místa. Jestliže hledáte skladnou kočičí toaletu, která zajistí hygienickou čistotu pro Vaši domácnost, pak nemůžete vybrat lépe.Uhlíkový filtr pečuje o hygienickou svěžest tím, že účinně pohlcuje nepříjemné pachy. Toaleta má dokonce vlastní úložný prostor pro lopatku na střeše toalety, takže si nemusíte dělat starosti, kam ji uložit. Lopatku budete mít vždy po ruce a na stejném místě, abyste ji nikdy nehledali. Díky svému tvaru zapadne do každého rohu a zabere minimum místa. Jestliže hledáte skladnou kočičí toaletu, která zajistí hygienickou čistotu pro Vaši domácnost, pak nemůžete vybrat lépe.

✅ Klady

  • Kryt zamezuje rozhrabávání steliva a nepořádku
  • Uhlíkový filtr dokonale neutralizuje pachy
  • Praktická dvířka pro snadný vstup a výstup
  • Lopatku lze odložit do přihrádky toalety
  • Sklápěcí madlo pro snadné přenášení
  • Padne do každého rohu a zabere minimum místa
  • Vkusný dizajn, který se zavděčí všem kočkám

❌  Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli

Rozměry a materiál toalety

Toaleta je vyrobena z lehkého, ale zároveň vysoce kvalitního a odolného plastového materiálu, přičemž rozměry toalety činí 40x56x40 cm. 

Jednoduché a pohodlné čištění 

Denní čištění lopatkou lze provádět přímo přes kočičí dvířka a nebo jednoduše odepnout celý horní kryt toalety. Velkou výhodou pro udržení hygienické svěžesti je uhlíkový filtr, který je součástí balení, lze jej také samostatně dokupovat a pravidelně jej měnit. 

rohovy-kocici-zachod-cisteni

Náš tip 

Pokud Váš mazlíček přechází z nekryté toalety na krytou, nebo s kočičím záchodem teprve začínáte, doporučujeme nejprve naučit kočku chodit na odkrytý spodní díl, a až poté, co se kočka s místem pro vykonání svých potřeb ztotožní, přidat horní část toalety s krytem. Kočky jsou velmi chytrá zvířata a naučit je na kočičí záchod tak není žádná věda. Kočky si krytý záchod velmi rychle oblíbí a ocení praktická dvířka, kterými mohu chodit dovnitř a ven. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kočičí záchody
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.5 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?