Přepravka pro křečky, králíky, papoušky STEFANPLAST GULLIVER MINI, 40x30x24cm

Kód: 0615
299 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Přepravní box pro křečky, králíky, papoušky do 2,5kg, s dvojitým odklopným víkem, dvojí rukojetí a popruhem pro snadné přenášení. Pokud hledáte vhodnou přepravku pro svého křečka, králíka, nebo papouška, tak Vám nabízíme přepravku, která poskytne Vašemu mazlíčkovi pohodlí a bezpečí. Přepravka je vyrobena z kvalitních a odolných plastů, lze ji jednoduše otevřít, dvě víka poskytují dvě možnosti otevření. Menší průhledné víko slouží pro kontakt s mazlíčkem, nebo pro jednoduché vložení menších mazlíčků jako jsou křečci. Větší víko slouží pro vkládání větších mazlíčku, jako jsou králíci a papoušci, nebo pro vystlání přepravky a její čištění. Na vrchu přepravky se nachází dvojí rukojeť pro snadné přenášení přepravky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepravka pro křečky, králíky, papoušky STEFANPLAST GULLIVER MINI, 40x30x24cm

Pro křečky, králíky, papoušky do 2,5kg, dvojité odklopné víko, horní víko s větracími otvory, spodní víko s klipsem a pojistkou, dvojitá rukojeť a popruh na rameno, vnitřní rozměry 31x23x23,5cm, vnější rozměry 40x30x24cm.

Přepravku snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

✅ Klady

  • Prostorná a vysoce odolná přepravka
  • Horní průhledné víko poskytne kontakt s mazlíčkem 
  • Vyniká svou lehkostí, přenášení nebude problém
  • Pojistný klips zabrání otevření přepravky

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli

Pohodlná a bezpečná přepravka pro mazlíčky

Přepravní box je určen pro křečky, morčata, fretky, činčily, osmáky, králíky a papoušky do 2,5 kg. Vnější rozměry přepravního boxu jsou 40 x 30 x 24 cm, vnitřní rozměry jsou 31 x 23 x 23,5 cm. Váš domácí mazlíček by měl mít dostatek prostoru, aby si stoupl a pohodlně se otočil. 

prepravka-gulliver-mini-zviratka

Multifunkční přepravka s různými možnostmi využití 

Přepravka je určená pro různé druhy dopravy a situace. Můžete ji umístit vedle sebe na sedadlo Vašeho auta, zajistit bezpečnostním pásem a vyrazit na dovolenou, nebo k veterináři. Skvěle se hodí také pro vystavovatele hlodavců a ptáků, kdy poslouží i jako útočiště pro zvířátko. Pokud rádi cestujete vlakem, tak i to nebude problém. Přepravka je stabilní, odolná a bezpečná. 

gulliver-1-deluxe-doprava

Bezpečnost Vašeho mazlíčka je prvořadá  

Přepravka je vyrobena z kvalitních plastů, které jsou odolné a pevné. Přepravka se skládá ze dvou částí, ze dna a dvojitého víka, které se k sobě připevňují pantem a pojistným klipsem. Horní víko je součástí velkého spodního víka a slouží k tomu, abyste měli o mazlíčkovi přehled a také při otevření pro kontakt s mazlíčkem při přepravě. Spodní víko slouží pro čištění, vystýlání přepravky a snadnou manipulaci s mazlíčkem. 

prepravka-gulliver-mini-doplnky

Vše potřebné na jednom místě 

Pro snadné přenášení se na vrchu přepravky nachází dvojí praktická rukojeť a součástí balení je také popruh na rameno. Praktická okénka s průzory na horním průhledném víku zabezpečují správnou cirkulaci vzduchu.

prepravka-gulliver-mini-vybaveni 

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Přepravka pro křečky, králíky, papoušky STEFANPLAST GULLIVER MINI, 40x30x24cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Přepravky pro králíky, morčata, křečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?