Sprej na mouchy, vosy, moly a mravence SCHOPF SILENCE INSEKTEN-FREI SPREY, 400ml

Kód: 0378
Na plochy
259 Kč
SKLADEM (5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023
Možnosti doručení

Přípravek k likvidaci much, molů, vos, mravenců, brouků, švábů atd., sprej, ihned k použití, téměř okamžitý účinek, 400 ml. Pokud hledáte přípravek s účinnou látkou přírodního původu, který spolehlivě zahubí ve vaší domácnosti všechen lezoucí i létající hmyz, pak nemůžete vybrat lépe. Tento univerzální přípravek stačí nastříkat v potřebném množství do vzduchu nebo na místa častého výskytu hmyzu. Účinná přírodní látka přípravku (Chrysanthemum cinerare folium Extrakt-Pyrethrine) zajistí dlouhodobou ochranu ošetřených míst.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprej na mouchy, vosy, moly a mravence SCHOPF SILENCE INSEKTEN-FREI SPREY, 400 ml

Univerzální přípravek k hubení much, mravenců, molů, vos a švábů v domácnosti., 400 ml roztoku ihned k použití = aplikace formou postřiku na místa častého výskytu, s téměř okamžitým účinkem, účinná přírodní látka Chrysanthemum cinerare folium Extrakt (Pyrethrine).


Cílový organismus

K hubení jak lezoucího hmyzu - mravenci, brouci, šváby, rybenky, atd. tak i létajícího hmyzu - mouchy, komáři, šatní moly, vosy.


Oblast použití

Přípravek je určen pro použití v domácnostech, kancelářích, nebo pro BIO farmy.


Příprava

Přípravek je dodáván v 400 mililitrovém balení ve formě spreje, který je připraven k okamžitému použití


Aplikace 

Mouchy, komáři, vosy: Zavřete všechna okna a dveře. Sprej aplikujte do ovzduší nebo v tenké vrstvě na místa kde se hmyz pohybuje, například na okna, parapety nebo jiné povrchy. Po 2 – 3 hodinách místnost důkladně vyvětrejte.

Mravenci, brouci, švábi: Aplikujte dostatečné množství na všechny úkryty a cestičky tak, aby byla aplikační plocha lehce navlhčená. Po 2-3 dnech proces opakujte.

SCHOPF SILENCE INSEKTEN-FREI SPREY, 400ml


Účinnost 

Přípravek k hubení lezoucího a létajícího hmyzu má po aplikaci téměř okamžitý účinek, který dlouhodobě přetrvává. Doba stříkání: 5 sekund 10 m2 prostoru. V případě potřeby je možné připravený roztok odstranit vodou s mycím prostředkem


Doporučení prodejce

POZOR! Přípravek není určen k aplikaci na potraviny, zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napáječek! Pokryjte všechny povrchy, které by neměly být ošetřeny. Přípravek používejte pouze k hubení hmyzu podle návodu k použití.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFSILENCE INSEKTEN-FREI SPREY, 400ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení vos
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
3. Létající hmyz: Mouchy, Komáři, ovádi, Vosy, Moli
4. Lezoucí hmyz: Mravenci, Rybenky, stínky, Šváby, pavouci
Potřebujete poradit nebo objednat?