Gelový pachový odpuzovač zvěře NOANIMAL PEPPER GEL 330ml

Kód: 0258
199 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Pachový odpuzovač kun, lišek, krtků, koček, psů, potkanů a jiných hlodavců, ve formě gelu, snadná aplikace, okamžitý účinek, 330ml. Jedná se o inovativní pachový odpuzovač, který Vás zbaví této škodné zvěře. Pro vysokou účinnost ho stačí natřít štětcem podle potřeby 1-3x týdně na požadované místo. Pachový odpuzovač je 100% biologicky rozložitelný, pro člověka a životní prostředí zcela neškodný. Účinná látka: pepř, přírodní éterické oleje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gelový pachový odpuzovač zvěře NOANIMAL PEPPER GEL PG330, 330ml

Inovativní pachový odpuzovač na odpuzování kun, lišek, krtků, koček, psů, myší, potkanů a jiných hlodavců, ve formě gelu k ochraně ošetřených míst. Jednoduchá a rychlá instalace s okamžitým účinkem. Obsah balení 330mlaplikace dle potřeby 1-3x týdně, aplikace štětcem na požadované místo, 100% biologicky rozložitelný, pro člověka a životní prostředí zcela neškodný, účinná látka: pepřpřírodní éterické oleje.

Gelový pachový odpuzovač zvěře NOANIMAL PEPPER GEL, 330ml 2


Cílový organismus

K odpuzování kun, lišek, krtků, koček, psů, myší, potkanů a jiných hlodavců.


Oblast použití

Výrobek je vhodný k odpuzování škodné zvěře z obecných prostor jako jsou půdní vestavby, kůlny, sklady, stáje, chlévy, kurníky, cesty zvířat, parapety, okapy, dřevěné trámy, prahy dveří, okenní rámy, žebříky, schody a podobně, kde rádi škodí. Dále je vhodný k odpuzení kun z motorového prostoru vozidla, kde způsobují velké škody na vykousané izolaci, překousané elektroinstalaci nebo na hadicích brzdového systému - lze aplikovat i na pohyblivé části.  

Postřikový odpuzovač kun MARDAWAY, 500ml 5


Příprava

Přípravek je dodáván v 330 mililitrovém balení ve formě hustého gelu, který je připraven k okamžitému použitíK aplikaci gelu je nejlepší použít štětec nebo hadřík. Přípravek je 100% přírodní - biologická rozložitelnost, neobsahuje žádné chemikálie, konzervační látky a látky škodlivé pro životní prostředí.

Gelový pachový odpuzovač zvěře NOANIMAL PEPPER GEL, 330ml 3


Aplikace

Přípravek aplikujte všude tam, kam nechcete, aby škodná zvěř chodila. Přípravek působí tak intenzivně, že zpravidla postačí 1-2 vrstvy nátěru, aby zvěř odpudil od ošetřeného místa. Opakujte aplikaci z počátku každé 2-3 dny (2-3x) po dobu 12 dnů. Poté opakujte aplikaci 1x týdně. Gel lze také umístit na tácky, podnosy atd. ve větší koncentraci - pak vydrží mnohem déle a po delší dobu vydává vůni.


Účinnost

Gelový pachový odpuzovač zvěře po aplikaci okamžitý účinek, opatření zůstává aktivní i za deště, sněhu a slunci, ale nejlepší výsledky dosahuje uvnitř budov. Po aplikaci přípravku se vytváří ochranný film, který zamezuje nechtěnému přístupu zvěře, a jejich škodám, které způsobují. Vůně odpuzující látky je pro zvěř velmi nepříjemná a ošetřenému prostoru se vyhýbá. Gel navíc neutralizuje nepříjemné pachy zanechané zvířaty. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě. Přebytečný gel lze dobře odstranit teplou vodou a běžným čisticím prostředkem, například mýdlem. Látka není toxická, není škodlivá pro člověka ani pro životní prostředí. Přípravek je založen na přírodní bázi.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFPEPPER GEL, 330ml - etiketa

Doplňkové parametry

Kategorie: Pachové odpuzovače na kuny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
1. Druh zvěře: Na kuny, Na kočky, Na potkany, Na myši, Na psy
1. Druh škodné zvěře: Myši a potkani, Kuny, Psi a kočky
2. Škodná zvěř: Myši a potkani, Kuny, Psi a kočky
Potřebujete poradit nebo objednat?