Králíkárna s výběhem KERBL VILLA

Kód: 0818
5 590 Kč
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Králíkárna s výběhem, pro chov králíků a jiných hlodavců, vyjímatelný trusník, spodní kovový rám, rozměry 118x68x118 cm. Praktická králikárna vybavená výběhem, poskytne dostatek prostoru pro Vašeho domácího společníka. Králikárna má dva oddíly, první oddíl pro běžné aktivity a druhý tmavý oddíl pro odpočinek. Otevíratelná dvířka v podlážce vedou na dřevěnou rampu do výběhu. Výběh prakticky umístěný pod králikárnou má kovovou základnu, která chrání dřevěnou konstrukci před vlhkostí ze země. Díky čtyřem dvířkám, dvěma na králikárně a dvěma na výběhu, máte snadný přístup do králikárny. Králikárnu také velmi snadno vyčistíte díky praktickému vyjímatelnému plastovému trusníku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Králíkárna s výběhem KERBL VILLA

Dřevěná králíkárna pro králíky, morčata, činčily a jiné hlodavce o rozměrech 118x68x118 cm. Jedná se o praktickou králíkárnu s výběhem, která je vybavena vyjímatelným trusníkem pro snadné čistění. Bezproblémový přístup zajišťují čtyři přední dvířka na králikárně a výběhu.

Králíkárnu snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

kralikarna-s-vybehem-kerbl-villa-text-3

Vybavení králíkárny

Králíkárna je vybavena čtyřmi samostatnými dvířky. Na samotné králikárně najdete dvířka mřížovaná do většího oddílu a dvířka dřevěná plná do odpočinkového oddílu. Na výběhu se nacházejí další dvoje mřížovaná dvířka. Králikárna má pevné mřížky s povrchem odolným proti okusu a kovovým spodním rámem proti vlhkosti. Králík, morče nebo jiní hlodavci budou mít v králíkárně dostatek prostoru a pohodlí. Váš mazlíček může odpočívat uvnitř králíkárny, která mu nabídne příjemné soukromí a přítmí nebo může trávit čas ve venkovním výběhu na zelené trávě. Pokud budete chtít zvířata od sebe oddělit, můžete uzavřít dvířka v podlážce králikárny vedoucí na rampu do výběhu. 

kralikarna-s-vybehem-kerbl-villa-text-1

Údržba a čištění králíkárny

Čištění králíkárny zvládnete během pár minut. Práci velmi usnadní výsuvný plastový trusník, který stačí z králíkárny vysout, vyčistit a vrátit zpět. 

Vlastnosti materiálu králíkárny

Králíkárna je vyrobena z dřeva s ochranným nátěrem bezpečným pro zvířata. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat. Valbová střecha králíkárny je pokryta krytinou z bitumenu proti povětrnostním vlivůmPřesto doporučujeme králíkárnu umístit pod přístřešek, aby byla chráněna před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. 

kralikarna-s-vybehem-kerbl-villa-text-2

Technické parametry

  • Materiál: dřevo s ochranným nátěrem bezpečným pro zvířata
  • Rozměry: (d x v x š): 118x68x118 cm
  • Hmotnost: 30kg
  • Vnitřní výška: 50 cm

 

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFKrálíkárna s výběhem KERBL VILLA

Doplňkové parametry

Kategorie: Králíkárny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 30 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?