Králíkárna s výběhem KERBL LUCKY 115x65x100 cm

Kód: 0595
4 304 Kč
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Možnosti doručení

Králíkárna s výběhem, pro chov králíků, morčat, činčil a jiných hlodavců, vyjímatelný trusník pro snadné čištění, rozměry 115×65×100 cm. Jedná se výbornou králíkárnu, která je vybavena venkovním výběhem. Vaši mazlíčci tak mohou podle potřeby odpočívat ve vnitřním prostoru nebo pobývat na vzduchu na zelené trávě. Přístup do venkovního výběhu můžete jednoduše uzavřít pomocí vnitřních dvířek. Králikárnu velmi snadno vyčistíte díky praktickému vyjímatelnému plastovému trusníku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Králíkárna s výběhem KERBL LUCKY

Dřevěná králíkárna pro králíky, morčata, činčily a jiné hlodavce o rozměrech 115×65×100 cm. Jedná se o praktickou králíkárnu s výběhem, která je vybavena vyjímatelným trusníkem pro snadné čistění. Bezproblémový přístup do králíkárny zajišťují přední a boční dvířka.

Králíkárnu snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778  (Po-Ne 8 - 18 hodin).


Vybavení králíkárny

Králíkárna je vybavena čtyřmi samostatnými dvířky a výklopnou střechou výběhu. Disponuje pevnou mříží s povrchem odolným proti okusu a kovovým spodním rámem proti vlhkosti. Králík, morče nebo jiní hlodavci budou mít v králíkárně dostatek prostoru a pohodlí. Váš mazlíček může odpočívat uvnitř králíkárny, která mu nabídne příjemné soukromí a přítmí nebo může trávit čas ve venkovním výběhu na zelené trávě. 

Návrh bez názvu (47)


Údržba a čištění králíkárny

Čištění králíkárny zvládnete během pár minut. Práci velmi usnadní výsuvný plastový trusník, který stačí z králíkárny vysout, vyčistit a vrátit zpět. 

Návrh bez názvu (48)


Vlastnosti materiálu králíkárny

Králíkárna vyrobena ze dřeva má hmotnost cca 14 kgStřecha králíkárny je pokryta krytinou z bitumenu proti povětrnostním vlivůmPřesto doporučujeme králíkárnu umístit pod přístřešek, aby byla chráněna před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěná králíkárna je povrchově ošetřena základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.

Technické parametry

  • Materiál : dřevo s ochranným nátěrem 
  • Rozměry: (d x v x š): 115 x 100 x 65 cm
  • Výška plastového šuplíku: 6 cm
  • Vnitřní výška: 50 cm

 

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFKrálíkárna s výběhem KERBL LUCKY


Doplňkové parametry

Kategorie: Králíkárny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 15 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?