Škrabadlo pro kočky KERBL KEVIN, rohové 80x28cm

Kód: 0590
232 Kč
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Rohové škrabadlo pro kočky, se sisalovou škrabací plochou, vhodné na stěnu a rohy místnosti, rozměry produktu 80 x 28 cm. Pokud chcete efektivně chránit rohy ve svém domě před drápy vaší kočky, můžete vsadit na naši rohovou škrabací podložku pro kočky. Už nemusíte mít starosti způsobené škrábáním Vaší kočky na nevhodných místech a Váš majetek může být v perfektním stavu. Snadno ji připevníte na zeď a nemusíte se již obávat nechtěných stop od drápků na vašich stěnách. Je možné umístit ji do rohů místnosti nebo jednoduše na zeď, takže vaše kočka bude moci brousit drápky bez obav. Tato elegantní podložka poskytuje nejenom spolehlivou ochranu pro vaše zdi, ale zároveň představuje vkusný doplněk do vašeho interiéru. V balení naleznete háčky pro snadné upevnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Škrabadlo pro kočky KERBL KEVIN, rohové 80x28cm

Rohové škrabadlo pro kočky, na stěnu nebo roh místnosti, podklad ze dřeva, zadní strana potažená rounem, sisalový povrch na škrábání, uchycení pomocí háků a provázků, rozměry 80x28cm.

kerbl-rohove-kevin-80-2

Rozměry škrabadla

Rohové škrabadlo pro kočkyrozměry 80 x 28 cm a tak poskytne dostatek místa na škrábání .

Umístění škrabadla

Škrabadlo nebude zabírat místo jako stojící škrabadla v prostoru, protože jej jednoduše upevníte na zeď do výšky, která bude vyhovovat Vaší kočce. Můžete jej upevnit jako na  roh místnosti, nebo jednoduše na zeď, pomocí háčků a provázků. Navíc má podložka zadní stranu potaženou rounem, které chrání stěnu proti oděru. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rohová škrabadla pro kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?