Kurník pro slepice KERBL EMMA

Kód: 0404
ZDARMAZDARMA 7 499 Kč –15 %
KERBL EMMA 4
7 499 Kč –15 % 6 357 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2022
Možnosti doručení

Kurník pro slepice, pro 4-6 slepic, 2 vnější snášková hnízda, 2 hřady, otevíratelná střecha pro snadné čištění, rozměry: 146x74x85 cm. Jestliže hledáte kurník pro 5 slepic, pak pro Vás máme dobrý tip. Praktický kurník s dvěma hřady a dvěma vnějšími snáškovými hnízdy poskytne slepicím bezpečné zázemí. Slepice mají do kurníku pohodlný přístup přes boční padací dvířka nebo přední prosklená dvířka. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajistí přední posuvné okénko. Při čištění kurníku jistě oceníte lehce otevíratelnou střechu. Kurník vyrobený z jedlového dřeva zajišťuje vysokou stabilitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice KERBL EMMA

Kurník pro slepice k chovu 4-6 slepic o rozměrech 146x74x85 cm. Jedná se praktický kurník, který je vybaven dvěma hřady, dvěma vnějšími snáškovými hnízdy a otevíratelnou střechou pro snadné čistění. Kurník je vyrobený z jedlového dřeva, a tak zajišťuje stabilní konstrukci.

Kurník snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

Rozměry kurníku pro slepice

Vnější rozměry celého kurníku jsou 146 x 74 x 85 cm  a tak poskytuje pohodlí až pro 6 klasických nosnic.  

Vybavení kurníku

Kurník pro slepice je vybaven dvěma hřady pro noční odpočinek slepic. Součástí kurníku jsou také dvě vnější kukaně, v kterých budou mít slepice dostatek prostoru a klidu pro snášení vajec. Získávání vajíček přitom bude velice jednoduché, jelikož k jejich vyzvednutí stačí pouze zvednout střechu snáškových hnízd. Kurnik pro slepice kerbl emma

Údržba a čištění kurníku

Čištění kurníku Vám ulehčí snadno otevíratelná střecha s jistícím mechanismem. Do kurníku je případně také přístup většími předními prosklenými posuvnými dvířky nebo menšími bočními padacími dvířky. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajišťuje přední posuvné okénko.  
KERBL EMMA

Vlastnosti materiálu kurníku

Kurník vyrobený z jedlového dřeva má hmotnost cca 34 kg, a tak zajišťuje velkou stabilitu. Kurník není zateplený. Pro ochranu proti slunečnímu záření je střecha kurníku i snáškových hnízd pokryta asfaltovou krytinou. Přesto doporučujeme kurník umístit pod přístřešek, aby byl chráněn před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěný kurník je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Kurník pro slepice KERBL EMMA

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné kurníky pro slepice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 34 kg
1. Kapacita pro slepice: 1-6
2. Počet snáškových hnízd: 2
3. Výsuvný trusník: Ne
Potřebujete poradit nebo objednat?