Umělá kvočna s termostatem KERBL COSYHEAT 40x50cm, 50W

Kód: 0599
1 885 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Umělá kvočna s termostatem pro drůbež, regulace teploty, rozměry 40x50cm, výkon 50W, nastavitelná výška, pro 50 ks kuřat. Pokud hledáte umělou kvočnu, která jede takřka sama, kterou nemusíte hlídat a bude snadno ovladatelná přesně pro Vaše potřeby, tak jste tu správně! Tato skvělá kvočna zajistí kuřátkům ideální podmínky po vylíhnutí díky termostatu a nastavitelné teplotě. To dělá desku energeticky ještě úspornější než běžné topné tělesa na trhu. Nahřátá deska je odizolovaná tak, že odvádí teplo směrem dolů a vytváří pod sebou tepelný polštář. Kuřátka se můžou k desce také bez obav přitulit. Teplotu lze pak jednoduše regulovat díky otočnému knoflíku a přizpůsobit ji kuřatům během jejich růstu. Deska je také výškově nastavitelná, takže ji můžete zvýšit, když kuřata povyrostou. V balení obdržíte také adaptér do sítě 230V.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umělá kvočna s termostatem KERBL COSYHEAT 40x50 cm, 50W

Umělá kvočna pro různé druhy drůbeže, kapacita pro 50 ks kuřat, s termostatem, topný výkon 50W, otočný knoflík pro regulaci teploty, výškově nastavitelné nohy, odvod tepla směrem dolů, energeticky úsporná, napětí 24 V, adaptér do sítě 230V, rozměry 40x50cm.✅ Klady

  • Vhodná pro různé druhy hrabavé i vodní drůbeže
  • Jedna z nejúspornějších desek na trhu
  • Otočením knoflíku jednoduše nastavíte teplotu
  • Termostat se postará o stálou teplotu
  • Snadná montáž, kterou zvládne každý 
  • Flexibilní nastavení výšky - desku lze i naklonit pro různě stará kuřátka

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli


Zahřeje kuřátka na míru - nastavte si ideální teplotu!

Umělá kvočna obsahuje otočný knoflík pro snadnou regulaci teploty dle potřeby. Jednoduše si navolíte požadovanou teplotu v závislosti od teploty v místnosti a termostat se postará o konstantní teplotu. Deska se nahřívá, dokud nedosáhne požadované teploty, a pak ji udržuje. Tento systém nahřívání je energeticky mnohem úspornější než běžná topná tělesa. Dbejte na správné nastavení teploty. Pokud jsou kuřátka pod topnou deskou přitisknutá k sobě, je teplota nízká. Pokud se pod topnou deskou nezdržují, nebo zdržují kolem desky, je teplota vysoká. Při ideální teplotě jsou kuřátka rovnoměrně rozmístěná pod topnou deskou. 


kerbl-cosyheat-canva_01


Kuřátka povyrostli? Výšku desky lze snadno nastavit  

Výškově nastavitelná deska bude pro Vaše kuřata ideální, protože desku můžete zvyšovat jak kuřata povyrostou. Tak budou mít kuřátka neustále dostatek místa pro vyhřívání a nebudou se muset pod deskou krčit. Nebo ji můžete nastavit na jedné straně výš pro větší kuřata a na druhé straně níž pro menší kuřata, pokud máte různě stará kuřátka. 

kerbl-cosyheat-2

Ukázka z praxe: 
topni-deska-cosyheat-ukazka-z-praxe

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
Umělá kvočna s termostatem KERBL COSYHEAT 40x50cm, 50W

Doplňkové parametry

Kategorie: Umělé kvočny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.2 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?