Kurník pro slepice KERBL BONNY

Kód: 0405
ZDARMAZDARMA 7 999 Kč –5 %
BONNY 1
7 999 Kč –5 % 7 525 Kč
SKLADEM (4 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Kurník pro 4 slepice, 2 vnější snášková hnízda, 2 hřady, odklápěcí střecha pro snadné čištění, výsuvný trusník, rozměry: 181x65x118 cm. Pokud hledáte malý kurník pro slepice i s výběhem, pak nemůžete vybrat lépe. Tento kurník s dvěma hřady a dvěma vnějšími snáškovými hnízdy poskytne slepicím bezpečné zázemí. Slepice přitom mohou během dne pohodlně přecházet z kurníku do venkovního výběhu a zpět. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajistí přední posuvné okénko. Při čištění kurníku jistě oceníte perfektní výsuvný trusník, který Vám usnadní spoustu práce. Kurník vyrobený z borovicového dřeva zajišťuje vysokou stabilitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice KERBL BONNY

Kurník pro slepice k chovu 4 slepic o rozměrech 181x65x118 cm. Jedná se o kurník s výběhem, který je vybaven dvěma hřady, dvěma vnějšími snáškovými hnízdy a výsuvným trusníkem pro snadné čistění. Kurník je vyrobený z borovicového dřeva, a tak zajišťuje stabilní konstrukci.

Kurník snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

Rozměry kurníku pro slepice

Vnější rozměry celého kurníku i s výběhem jsou 181 x 65 x 118 cm, samostatný domek má rozměry 67x56 cm, a tak poskytuje pohodlí až pro 4 klasické nosnice.
Kurnik_bonny_I


Vybavení kurníku

Kurník pro slepice je vybaven dvěma hřady pro noční odpočinek slepic. Součástí kurníku jsou také dvě vnější kukaně, v kterých budou mít slepice dostatek prostoru a klidu pro snášení vajec. Získávání vajíček přitom bude velice jednoduché, jelikož k jejich vyzvednutí stačí pouze zvednout střechu snáškových hnízd. 
Kurnik pro slepice KERBL BONNY

Údržba a čištění kurníku

Při čištění kurníku velice oceníte výsuvný trusník. Výměnu podestýlky zvládnete díky tomuto výsuvnému trusníku naprosto jednoduše během pár minut.

Přístup do kurníku

Kurník je vybaven hned třemi dvířky. Větší přední dvířka slouží pro jednoduchou výměnu vody, krmení a snadný přístup do kurníku. Z boční strany má kurník pro slepice umístěná menší posuvná dvířka, která slepicím umožní snadný výstup do výběhu. Nechybí ani velká posuvná dvířka pro přístup do výběhu. Všechna dvířka jsou chráněna uzamykacím systémem pro vyšší bezpečnost.
Kurnik_bonny_III


Vlastnosti materiálu kurníku

Kurník vyrobený z kvalitní borovice má hmotnost cca 35 kg, a tak zajišťuje stabilitu. Pro ochranu proti slunečnímu záření je střecha kurníku i snáškových hnízd pokryta asfaltovou krytinou. Kurník není zateplený. U země je konstrukce chráněna kovovým rámem, aby nedocházelo k pronikání vlhkosti do dřeva. Přesto doporučujeme kurník umístit pod přístřešek, aby byl chráněn před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěný kurník je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajišťuje přední posuvné okénko.  
Kurnik_bonny_IV

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Kurník pro slepice KERBL BONNY

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné kurníky pro slepice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg
1. Kapacita pro slepice: 1-6
2. Počet snáškových hnízd: 2
3. Výsuvný trusník: Ano
Potřebujete poradit nebo objednat?