Topný kabel s termostatem KERBL 64 W, 4 m

Kód: 0665
688 Kč
SKLADEM (3 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Topný kabel s termostatem, až do teploty -45°C, pro kovová i plastová potrubí, krytí IPX7, topný kabel 4m, napájecí kabel 2m. Pokud hledáte způsob jak vyřešit zamrzání vody v potrubí, tak máme pro Vás řešení. Tento topný kabel s automatickým termostatem vyřeší zamrzající vodu v potrubí a také Vám bude šetřit energii, jelikož nebude vyhřívat pořád. Termostat topného kabelu sepne vyhřívání při zaznamenané teplotě +5°C a po dosažení teploty +13°C se automaticky vypne, aby nedocházelo k zbytečnému přehřívání. Topný kabel má krytí IPX7 (Odolnost proti ponoření na 30 minut do hloubky jednoho metru). Třída mechanické pevnosti M1 (nepoužívejte na okapy a jiné mechanicky namáhané objekty).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Topný kabel s termostatem KERBL 64 W, 4 m

Topný kabel s termostatem, proti zamrzání až do -45°C, pro kovová i plastová potrubí, teplota sepnutí +5°C, teplota vypnutí +13°C, krytí IPX7, testováno VDE, mechanická pevnost M1, napětí 230V, výkon 64W, délka topného kabelu 4m, délka napájecího kabelu 2m.

kerbl-topny-kabel-2

Na jaká místa lze topný kabel použít? 

Topný kabel lze použít na kovová a plastová potrubí. Topný kabel se vždy umisťuje ze spodní strany potrubí pro lepší vedení a menší ztrátu tepla. 

Návod k použití ke stažení: 
A1 logo PDFTopný kabel s termostatem KERBL 64 W, 4 m 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Topné kabely
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.8 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?