Domeček pro králíky a jiné hlodavce KERBL 45x32x27 cm

Kód: 0743
737 Kč –8 % 674 Kč
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Domeček pro králíky, hlodavce, bez podlážky, se dvěma vstupy a nepropustnou bitumenovou střechou, rozměry 45x32x27 cm. Pokud hledáte kvalitní dřevěný domek pro Vaše mazlíčka, pak máme přesně to, co hledáte. Tento atraktivní domeček poskytne útulné zázemí i úkryt, a je vhodný jak do klece, tak i do venkovního výběhu. Domeček je bez podlážky a Váš mazlíček si může užít vnitřní úkryt domečku s tlapkami na zelené trávě. Střecha s bitumenovým povrchem jej spolehlivě ochrání před vlivy počasí a poskytne mu krásné stinné místo pro odpočinek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domeček pro králíky a jiné hlodavce KERBL 45x32x27 cm

Domeček pro králíky, morčata, křečky, činčily, osmáky se dvěma vstupy, odolnou střechou s bitumenovou krytinou. Vhodný do klece nebo venkovního výběhu, s ochranným nátěrem, s rozměry 45x32x27 cm

domek-pro-hlodavce

Vlastnosti materiálu domku

Domeček je vyrobený z masivního dřeva a má hmotnost 3,5 kg, disponuje tak vysokou stabilitou. Pro ochranu před vnějšími vlivy je střecha domečku pokryta bitumenovou krytinou. Přesto doporučujeme domeček chránit před přímým deštěm. Dřevěný domeček je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat. 


Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFDomeček pro králíky a jiné hlodavce KERBL 45x32x27 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Domečky pro králíky, morčata, křečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?