Domeček pro králíky s uzavíratelnými dvířky KERBL 36x36x40 cm

Kód: 0739
990 Kč
SKLADEM (4 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Domeček pro králíky s odklápěcí střechou a praktickou plastovou podlážkou pro snadné čištění, rozměry 36x36x40 cm. Pokud hledáte kvalitní dřevěný domek pro vaše králíka, pak máme přesně to, co hledáte. Domeček je samozřejmě vhodný i pro morčata, činčily, osmáky a další hlodavce. Tento atraktivní domeček poskytne útulné zázemí i úkryt, a je vhodný jak do klece, tak i do venkovního výběhu. Domek je vymazlený do posledního detailu počínaje od prostorných uzavíratelných dvířek, odklápěcí střechy s bitumenovým povrchem se střešní fixací a plastové podlážky, která usnadní čištění. V neposlední řadě má domeček vyvýšené nožky, které zajistí odvětrávání podlahy a ochrání domeček před vlhkostí. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domeček pro králíky s uzavíratelnými dvířky KERBL 36x36x40 cm

Dřevěný domeček pro králíky, morčata, křečky, činčily, osmáky s uzavíratelnou vstupní rampou,  odklápěcí střechou odolným povrchem, vyvýšenými nožkami proti vlhkosti, a s plastovou podlážkou pro snadné čištění. Vhodný do klece nebo venkovního výběhu, s ochranným nátěrem, rozměry 36x36x40 cm.

Domeček snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 777 782 177  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

domecek-pro-kralika_1

Vlastnosti materiálu domku

Domeček je vyrobený z masivního dřeva a má hmotnost 5 kg, disponuje tak vysokou stabilitou. Pro zajištění odvětrávání podlahy, je domeček umístěn na čtyřech vyvýšených nožičkách. Pro ochranu před vnějšími vlivy je střecha domečku pokryta bitumenovou krytinou. Přesto doporučujeme domeček chránit před přímým deštěm. Dřevěný domeček je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat. 


Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFDomeček pro králíky s uzavíratelnými dvířky KERBL 36x36x40 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Domečky pro králíky, morčata, křečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?