Budka hnízdní pro malé ptactvo KERBL 21 x 13 x 13 cm

Kód: 0486
161 Kč –4 %
budka 1 18 x 11 x 16 cm
161 Kč –4 % 154 Kč
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Hnízdící dřevěná budka pro malé ptactvo o rozměrech 21x13x13 cm, s vletovým otvorem o Ø 4cm, odklápěcí stříška a přistávací bidélko. Ptačí budka zaručí bezpečné prostředí pro hnízdění menšího venkovního ptactva či k odchovu andulek. Velmi snadná a rychlá montáž. Zapomeňte na nářadí, budku poskládáte jako skládačku během pár minut.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Budka hnízdní pro malé ptactvo KERBL 21 x 13 x 13 cm

Sháníte útulnou budku a preferujete jednoduchou montáž? S touto dřevěnou budkou pro malé ptáčky nešlápnete vedle! Jedná se o velice kvalitní hnízdící budku o rozměrech 21 x 13 x 13 cm, vybavenou vším co ptáček potřebuje. Vletovým otvorem o Ø 4cm, přistávacím bidélkem. Budku snadno smontujete bez použití nářadí  během pár minut.

Rozměry ptačí budky

Vnější rozměry celé ptačí budky jsou 21 x 13 x 13 cm. Vletový otvor o Ø 4cm.

Hnizdni-budka


Využití ptačí budky

Ptačí budky je možné využít všude tam, kde se ptáci, pro něž je budka určena, vyskytujíA to zejména na zahradě, v lesích, sadech a parcích. Tato budka je  svou velikostí a průměrem vletového otvoru ideální také k domácímu odchovu andulek. Budku doporučujeme nejlépe vyvěsit již na podzim, aby ptáci měli dostatek času si na budku zvyknout. 

Závěs budky

Budku na kmen či jinou plochu umístíme velmi snadno pomocí zatlučení hřebíků.

Údržba a čištění ptačí budky

Díky odklápějící střeše můžete ptačí budku snadno otevřít a během chviličky vyčistit. Abychom prodloužili životnost budky, doporučujeme vnější stranu přetřít vodou ředitelnou barvou. Zároveň si ji tímto způsobem vyladíte dle vašeho vkusu a barevné nátěry můžete i obměňovat.

Umístění budky

Různé druhy ptáků, mají v oblibě i různé druhy budek. Pro nejčastějji vyskytující se ptactvo doporučujeme zavěsit budku ve výšce 2 - 3 m. Budku umísťujeme ideálně tak, aby vletový otvor směřoval do volného prostoru. 

Technické parametry 

  • materiál : dřevo
  • vnější rozměry: 21 x 13 x 13 cm (d x š x v)
  • vletový otvor: o 4cm
  • odklápěcí stříška
  • přistávací bidélko

Doplňkové parametry

Kategorie: Ptačí budky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?