Hmyzí hotel dřevěný KERBL 14x9x18 cm

Kód: 0892
149 Kč
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Možnosti doručení

Uměle vytvořený domeček pro hmyz, a rozměry 14 x 9 x 18 cm, s přírodním výplňovým materiálem (navrtaná polínka, šišky). Domečky pro hmyz jsou velmi oblíbené u kutilů, zahrádkářů a zejména u dětí, kteří se budou těšit na nové návštěvníky. Hmyzí hotel představuje ideální místo, kde se hmyz může v klidu rozmnožovat a hnízdit. Vyhledávají ho berušky, mravenci, včely, vosy a různé druhy brouků. Tento hmyz pomáhá opylovat květiny, stromy, keře a Vaše zahrada tak bude krásně rozkvetlá a prosperující. Hmyzí hotel je vyroben z kvalitního dřeva v atraktivním designu, který skvěle zapadne do všech exteriérů. Domeček pro hmyz bude nejen velmi dekorativní, ale  navíc Vám umožní pozorovat chování hmyzu v jeho přirozeném prostředí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hmyzí hotel dřevěný KERBL 14x9x18 cm

Hmyzí hotel dřevěný, slouží jako úkryt a bezpečné místo, k rozmnožování brouků, přispívá k rozkvetlé a opylované zahradě, rozměry 14 x 9 x 18 cm.


Pro jaký hmyz jsou jednotlivé části domečku určeny

  • duté větve slouží jako hnízdiště divokých včel
  • šišky poskytnou úkryt pro berušky 

KERBL 14x9x18 cm

Co pořízení domečku představuje 

vkusná dekorace
prosperující zahrada
možnost zblízka pozorovat chování a životní cykly hmyzu
udržení a rozmnožení užitečných druhů  

Umístění domečku 

Hmyzí hotel doporučujeme postavit nebo pověsit na klidné slunné místo, chráněné před deštěm tak, aby otvory pro hmyz směřovaly na jih. Pak už nám nezbývá nic jiného, než se těšit na naše první hosty. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hmyzí domečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?