Kančí pach pro zjišťování říje KERBL, 250 ml

Kód: 0874
340 Kč
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Kančí pach ve spreji, k detekci říje u prasnic a povzbuzení váhavých kanců, k aplikaci na zvířata, s objemem 250 ml. Pokud nemáte v chovu prasat žádného kance a chcete zjistit říji u prasnic k provedení inseminace, máme pro Vás tento revoluční sprej. Sprej obsahuje kančí pach, který působí jako stimulant u prasnic a v období říje způsobuje reflex nehybnosti. Díky tomuto reflexu zjistíme vhodné prasnice k inseminaci a nebo k zapuštění. Dále je možné použít kančí pach na stimulaci váhavých kanců s nižším libidem pro jejich povzbuzení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kančí pach pro zjišťování říje KERBL, 250 ml

Sprej s kančím pachem, k detekci říje u prasnic, k povzbuzení váhavých kanců, k aplikaci na zvířata, objem 250 ml. 

✅ Klady

  • Skvělý způsob jak odhalit říji u prasnic
  • Povzbudí i váhavé kance k skoku
  • Opravdu jednoduchá aplikace
  • Reflex nehybnosti zjistíte během chvilky 

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli 

Cílový organismus

Sprej s kančím pachem je určen pro prasnice na detekci říje, pro prasničky na podporu říje a pro váhavé kance, které chceme podpořit ke skoku.

Způsob aplikace 

Aby se dostavil žádaný reflex nehybnosti v říji, je nutné aplikovat sprej přímo na oblast rypáku prasnice. Když se dostaví reflex nehybnosti je prasnice připravená k páření a ošetřovatel může provést inseminaci, nebo k ní přivést kance. Sprej lze aplikovat i na kance, kteří mají snížené libido, nejsou moc průbojní a dominantní. Po aplikaci spreje se kanec vybudí a je schopný skoku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Inseminace prasat
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?