Fóliovník s 2 policemi HNK 69x49x92 cm

Kód: 0753
799 Kč
SKLADEM (4 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Fóliovník s 2 policemi na pěstování rostlin, průhledná PVC fólie, rolovací dveře na 2 zipy, upevňovací tkanička, rozměry 69x49x92 cm. Pokud hledáte skvělý fóliovník, který zajistí Vašim rostlinám optimální podmínky k růstu, tak jste tady správně. Praktický fóliovník ochrání Vaše rostliny před přízemními mrazíky, nebo přívalovým deštěm a bude udržovat vyšší vlhkost a teplo pro lepší růst rostlin. Můžete jej začít používat již koncem zimy, kdy ustanou mrazy až do listopadu před prvním větším ochlazením. Fóliovník také urychluje klíčení rostlin, výrazně prodlužuje vegetační období, zlepšuje vitalitu rostlin a chrání je před škůdci. Takový fóliovník rozhodně nesmí chybět žádnému pěstiteli. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fóliovník s 2 policemi HNK 69x49x92 cm

Fóliovník2 policemi, průhledná PVC fólie, konstrukční tyče z oceli, tyče o průměru 16mm, rolovací dveře na 2 zipy s upevňovací tkaničkou, rozměry 69x49x92 cm.

Pro jaké rostliny je fóliovník určený? 

Fóliovník lze využít pro klíčení rostlin na sazenice, na pěstování květin nebo bylinek, dobře se v něm daří také exotičtějším rostlinám jako jsou malé citrusovníky. Můžete jej využít také pro nakličování. 

hnk-foliovník-s-policemi-1

Materiál a vybavení fóliovníku

Fóliovník má krycí plachtu z PVC, která udržuje stabilní mikroklima. Konstrukci fóliovníku tvoří kovové tyče, které mají průměr 16 mm. Montáž je opravdu snadná a rychlá, konstrukce se jednoduše zacvakne do sebe, natáhne se a připevní na ní plachta. Uvnitř fóliovníku se nacházejí 2 praktické police, na které lze dát nádoby s rostlinami. Pro snadný přístup má fóliovník rolovací dveře se dvěma zipy, které lze dle potřeby zavřít nebo otevřít a přivázat navrchu tkaničkou. 

hnk-foliovník-s-policemi-02

Doplňkové parametry

Kategorie: Fóliovníky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?