Otočný rošt na slepičí vejce pro líhně CLEO SLEPICE

Kód: 0093
285 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Otočný rošt s kličkou k umístění do líhně Cleo5, kapacita 41ks slepičích vajec. Tento otočný rošt Vám usnadní spoustu práce při líhnutí kuřat. Otočný rošť totiž můžete jednoduše umístit do všech typů líhně Cleo5, a tím si urychlit práci při otáčení vajec. S otočným roštem na slepičí vejce můžete otáčet všemi vejci najednou jednoduchým pohybem pomocí kličky. V případě umístění tohoto otočného roštu do líhně automatické, Vám rošt umožní automatické otáčení slepičích vajec.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otočný rošt - CLEO na slepičí vejce

K umístění do líhně CLEO 5, balení obsahuje otočný rošt s kličkou, kapacita 41ks slepičích vajec.

Umístění otočného roštu do líhně

Otočný rošt na slepičí vejce můžete umístit do všech typů líhně značky Cleo5. Umístění otočného roštu do líhně s poloautomatickým otáčením Vám umožní otáčet všemi vajíčky najednou jednoduchým pohybem pomocí kličky. V případě umístění tohoto otočného roštu do líhně automatické, Vám rošt umožní automatické otáčení slepičích vajec.

Otocny rost na slepici vejce


Umístění vajec do otočného roštu

Do otočného roštu umístíte v jednu chvíli až 41 ks slepičích vajec. Otočný rošt s otvory o průměru 40 mm je ideální pro velikost slepičích či kachních vajec. Vajíčka se do otočného roštu vkládají vždy úzkým koncem směrem dolů.    

Cleo5 otocny rost na slepici vejce

 

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF Otočný rošt CLEO na slepičí vejce

Doplňkové parametry

Kategorie: Líhně CLEO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.21 kg
Kapacita: 41 slepičích vajec
Potřebujete poradit nebo objednat?