Otočný rošt na bažantí vejce pro líhně CLEO BAŽANT

Kód: 0091
285 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Otočný rošt s kličkou k umístění do líhně Cleo5, kapacita 41ks bažantích vajec. Jedná se o velice užitečnou pomůcku při líhnutí bažantů. Tento otočný rošť můžete jednoduše umístit do všech typů líhně Cleo5, a tak nemusíte ztrácet čas ručním otáčením vajec jedno po druhém. S otočným roštem na bažantí vejce můžete otáčet všemi vejci najednou jednoduchým pohybem pomocí kličky. V případě umístění tohoto otočného roštu do líhně automatické, Vám rošt umožní automatické otáčení bažantích vajec.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otočný rošt - CLEO na bažantí vejce

K umístění do líhně CLEO 5, balení obsahuje otočný rošt s kličkou, kapacita 41ks bažantích vajec.

Umístění otočného roštu do líhně

Otočný rošt na bažantí vejce můžete umístit do všech typů líhně značky Cleo5. Umístění otočného roštu do líhně s poloautomatickým otáčením Vám umožní otáčet všemi vajíčky najednou jednoduchým pohybem pomocí kličky. V případě umístění tohoto otočného roštu do líhně automatické, Vám rošt umožní automatické otáčení bažantích vajec.

Otocny rost bazanti vejce

Umístění vajec do otočného roštu

Otočný rošt s otvory o průměru 28 mm je ideální pro velikost bažantích vajec a v  jednu chvíli do něj umístíte až 41 ks bažantích vajec. Bažantí vajíčka se do otočného roštu vkládají vždy úzkým koncem směrem dolů.    

Cleo5 na bazanti vejce

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
Otočný rošt CLEO na bažantí vejce

Doplňkové parametry

Kategorie: Líhně CLEO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.21 kg
Kapacita: 41 bažantích vajec
Potřebujete poradit nebo objednat?