Fotopast BUNATY FULL HD GSM +DÁREK - 32 GB SD karta + dobíjecí SIM karta + kovový box v hodnotě 1420 Kč

Kód: 0549
ZDARMAZDARMA
fotopast GSM bunaty
7 490 Kč
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Nejnovější fotopast s GSM, časovačem, LCD displej a laserové ukazovátko. Úhel snímání 55°, rozlišení 24 MP, video ve full HD kvalitě. Objevte revoluční fotopast BUNATY FULL HD GSM, vašeho nezbytného partnera nejen pro zabezpečení a ochranu vašeho majetku, ale i pro parádní fotografie zvířat a přírody. Tato nejnovější GSM fotopast je špičkou technologie, která zachycuje každý okamžik s neuvěřitelnou kvalitou a to i za šera a v noci. Fotopast při zaznamenání pohybu zasílá upozornění s fotografií na Váš mobilní telefon, email nebo  cloud, a zároveň záznamy bezpečně ukládá na SD kartu. Výborně poslouží k zabezpečení a ochraně majetku, kdy můžete situaci okamžitě řešit a zasáhnout, nebo k zachycení fascinujících snímků zvířat. Fotky lze prohlížet přes LCD displej, propojením fotopasti přes USB konektor s počítačem, vložením SD karty do čtečky paměťových karet, a nebo využít praktické úložiště fotek (cloud).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fotopast BUNATY FULL HD GSM

Fotky a video odesílá do 3 minut na mail, cloud, odesílání přes SIM kartu, polohovatelná anténa, foto a video ukládá na 32GB SD kartu, úhel snímání 55°, 24MP foto, FULL HD video v délce 1 minuta, časovač pro nastavení času snímání, laserové ukazovátko pro zaměření prostoru k snímání, USB konektor na počítač na stahování fotek, nebo z SD karty, LCD display vepředu pod krytem, certifikace IP 67prachotěsná, vodotěsná (odolná vůči dešti), tepelné pohybové čidlo, přísvit 940nm – infračervené neviditelné přisvícení do 10 – 15 m, napájení přes 8x AA (tužkové baterie), možnost napojit na externí napájení, nebo do sítě. Výborně poslouží k zabezpečení a ochraně majetku, kdy můžete situaci okamžitě řešit a zasáhnout, ale potěší i myslivce a  nadšence přírody k zachycení fascinujících snímků zvířat. Fotopast vytváří kvalitní snímky i z focení v noci. Fotopasti Bunaty jsou vytvořeny s láskou pro každého dobrodruha a jsou profesionálními zařízeními speciálně navrženými pro Českou a Slovenskou republiku. Jejich spolehlivost, odolnost a kvalita jsou to, co zaujalo i PČR a Lesy ČR. Síť těchto úžasných zařízení již pokrývá více než 200 měst a obcí v ČR, což svědčí o jejich nezastupitelné hodnotě. Dopřejte si pocit bezpečí zachycujte snímky a videa tam, kde potřebujete. S touto fotopastí Vám již nic neunikne a vaše cesty budou plné úžasných objevů.

Bonusový dárek od nás!

Jakou výhodu Vám přinášíme? Každý zákazník, který si tuto fotopast u nás zakoupí, obdrží zcela zdarma 32 GB SD kartu + kovový box k fotopasti + SIM kartu. SD karta Vám poslouží jako úložiště pro pořízené snímky a video sekvence. Kovový box se postará o to, aby fotopast byla chráněna před poškozením a před zloději. Dobíjecí SIM karta, je bez závazků u operátora, a umožní Vám snadné dobíjení kreditu kdykoli budete potřebovat. Na SIM kartě je přednabitý kredit 200 Kč. K fotopasti s GSM modulem potřebujete SIM kartu, na které je aktivovaný internet. Následně je možné využít funkce zasílání záznamu z fotopasti na telefon nebo email.

Bunaty-Full-HD-s-GSM-veci-zdarma

✅ Klady

  • GSM modul a SIM karta odešlou snímky přímo do Vašeho mobilu do 3 minut
  • Snímky přímo na mail nebo cloud do aplikace 
  • Prohlížejte snímky přímo v terénu na LCD displeji
  • Laserové ukazovátko pro zaměření v noci 
  • FULL HD video ohromí svou kvalitou 
  • Už žádné prázdné fotky, fotí jenom pohyblivé objekty vyzařující teplo 
  • Fotky a videa jednoduše stáhnete do počítače přes USB kabel nebo čtečku SD karet 

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli 

Mějte situaci vždy pod kontrolou 

Fotopast BUNATY s FULL HD rozlišením a GSM funkcí odesílá zachycené snímky na e-mail nebo mobil, a to do pouhých 3 minut od detekce pohybu. S touto fotopastí jste schopni okamžitě reagovat na narušitele, například zloděje, a zachytit ho tak přímo při činu. Nebo se můžete nechat strhnout fascinujícími snímky zvířat

fotopast-bunaty-gsm-okamzite-odesilani


Fotopast šitá na míru 

Fotopast s modulem GMS bude Vaším pomocníkem šitým na míru! V menu fotopasti na displeji jednoduše nastavíte, od kdy do kdy má být aktivní. Zapomeňte na zahlcenou kartu plnou nepotřebných snímků, fotopast bude fotit pouze tak, jak vy potřebujete.  
   Fotopast-Bunaty--s-GSM-casovani-dle-potreb


Ultra přesné zaměření 

Konkurence nabízí mnoho fotopastí, které mají displej na zadní straně přístroje, nebo je tak malý, že na něm není skoro nic vidět, což je k ničemu. S takovými fotopastmi je problém s instalací i zaměřením. Malý displej prostě neumožní fotopast zaměřit tak, aby dokonale snímala daný prostor.  Fotopast z řady Bunaty full HD je ale výjimkou a postará se o ultra přesné zaměření. Díky jeho vhodně umístěnému displeji budete přesně vidět, co budete snímat. Navíc si za zhoršených světelných podmínek můžete pomoci laserovým ukazovátkem. 

fotopast-display-laser


Fotky za pár kaček

Pro použití fotopasti je nutné vložit datovou SIM kartu, kterou lze snadno pořídit za nízkou cenu. Nejlevnější způsob přijímání fotografií je nastavení e-mailových notifikací na mobilu. Oznámení o zprávě se zobrazí přímo na displeji mobilu. Náklady se pohybují mezi 50-100 Kč měsíčně za neomezené fotografie, a to vše bez závazků u operátora. Fotopast BUNATY rovněž umožňuje odesílání snímků  do cloudu pro  maximální pohodlné prohlížení.

fotopast-bunaty-gsm-odesilani-pres-SIM


Přizpůsobena extrémním podmínkám

Fotopast BUNATY FULL HD GSMrobustní konstrukci a odolá tak případným nárazům i pádům. Silný vítr, déšť ani mráz tuto fotopast nezastaví, jelikož nese certifikaci IP 67, která zaručuje ochranu před vniknutím prachu a odolnost vůči dešti (není ovšem vhodná pro celkové ponoření). Fotopast tak nemusíte schovávat pod přístřeškem a můžete s ní vyrazit i do drsného terénu. 

Fotky-z-fotopasti


Jistota české značky

Můžete se spolehnout, že fotopast, kterou si pořídíte od této poctivé české značky, je vysoce profesionálním a kvalitním zařízením, které Vás nezklame. Bunaty zajišťuje český servis i technickou podporu. Fotopasti jsou speciálně lokalizovány pro Českou a Slovenskou republiku. Menu zařízení a dodávaný návod je taktéž kompletně v českém jazyce. Bunaty je nejprodávanější značka fotopastí v ČR a na našem trhu je více než 7 let. Fotopast BUNATY full HD GSM patří mezi dlouhodobě nejprodávanější fotopasti s GSM modulem v České republice podle srovnávače cen HEUREKA.

Fotopast-bunaty-GSM-nejprodavanejsi

 

Video z fotopasti - jelen

 
Náš tip

Využijte nové české cloudové úložiště fotek pro fotopasti s GSM modulem. K dispozici je mobilní aplikace pro          telefony andoid a IOS!

uloziste-fotopasti-cloud-x


Návod k použití ke stažení:
Fotopast BUNATY FULL HD GSM

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotopasti s GSM
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.8 kg
1. Modul GSM: Ano
2. WIFI: Ne
3. SMS dálkové ovládání: Ne
4. Rozlišení fotografií: 24 MP
5. Rozlišení videa: Full HD ( 1920x1080)
6. Úhel snímání: 55°
7. Napájení: Baterie 8xAA, Externí napájení
8. Odolnost: IP 67 certifikace
Potřebujete poradit nebo objednat?