Automatický zvlhčovač vzduchu BOROTTO SIRIO

Kód: 0227
3 699 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

Automatický zvlhčovač vzduchu, vhodný k líhním REAL a LUMIA, s digitální regulací vlhkosti od 40 do 75%, s vlhkoměrem.  Pokud už Vás nebaví ruční dolévání vody pro udržování vlhkosti v líhních REAL a LUMIA, máme pro Vás perfektní tip. Automatický zvlhčovač SIRIO zvládne tuto práci zcela za Vás. Na přehledném ovládacím panelu si jednoduše nastavíte požadovanou vlhkost a unikátní systém SIRIO si poté automaticky přečerpává potřebné množství vody do líhně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický zvlhčovač vzduchu SIRIO - vhodný pro líhně REAL a LUMIA

Automatický zvlhčovač vzduchu SIRIO pro zcela bezstarostné a přesné udržování vlhkosti v líhni. Tento unikátní systém vhodný k líhním REAL a LUMIA, je skvělým doplňkem, díky kterému se tyto líhně stávají plně automatické a Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat. Automatický zvlhčovač SIRIO je vybaven digitálním LCD panelem, na kterém můžete sledovat aktuální vlhkost v líhni a dále ji regulovat od 40 do 75%.


Pro jaké modely je automatický zvlhčovat SIRIO vhodný

Automatický zvlhčovač SIRIO je možné připojit ke všem líhním značky REAL a LUMIA. (Líheň není součástí balení.)

SIRIO pro lihne REAL a LUMIA


Jak automatický zvlhčovač SIRIO funguje?

Automatický zvlhčovač funguje na principu přečerpávání vody z jakékoliv nádoby naplněné čistou vodou (láhev není součástí balení) do líhně. Sací hadičku stačí vložit do nádoby s vodou a dva ventily zapojit do vnějších kanálků na vodu tak, aby dostatečně těsnily. Úroveň vlhkosti v líhni si SIRIO ověřuje pomocí senzoru vlhkosti. Senzor vlhkosti je proto potřeba umístit do horního rohu líhně (na opačnou stranu, než kde se nacházejí nádržky na vodu) a jemným tlakem jej upevnit.

Automat zvlhcovac SIRIO


Intuitivní nastavení vlhkosti

Požadovanou úroveň vlhkosti si nastavíte pomocí tlačítek "+" a "-" na intuitivním LCD displeji. Po nastavení vlhkosti začne SIRIO pumpovat vodu z připravené lahve dovnitř líhně, dokud nebude dosaženo odpovídající úrovně vlhkosti. Automatický zvlhčovač SIRIO si poté po celou dobu líhnutí drůbeže úroveň vlhkosti v líhni hlídá a vodu do líhně pravidelně přečerpává.

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFAutomatický zvlhčovač vzduchu BOROTTO SIRIO

Doplňkové parametry

Kategorie: Líhně REAL
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?