Akumulátorový stříhací strojek na psy AESCULAP ISIS GT421

Kód: 0885
3 959 Kč
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Akumulátorový strojek na stříhání psů, bílé barvy, s nastavitelným nástavcem, s hlavou z uhlíkové oceli, s rozměry 14x3x3,6 cm. Pokud chcete jenom zastřihnout kontury, nebo zastřihnout těžko dostupná místa na Vašem psovi, máme pro Vás skvělý tip na tichý holící strojek. Tento akumulátorový strojek skvěle padne do ruky, je tichý, téměř bez vibrací, nemusíte řešit připojení do sítě a zavazející kabel. Na jedno nabití Vám strojek vydrží 90 až 120 minut a tak máte dostatek času Vašeho mazlíčka zkrášlit. S nastavitelným nástavcem můžete srst psa zkrátit na potřebnou délku se čtyřmi nastaveními od 3 mm až po 6 mm. Holící hlava je vyrobená ze speciální slitiny - uhlíkové oceli, a tím je stříhání hladké a přesné. Holící hlava bez nástavce zastřihne srst bezpečně na délku 0,5 mm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akumulátorový stříhací strojek na psy AESCULAP ISIS GT421

Akumulátorový stříhací strojek, pro malé a těžce dostupné plochy, tichý chod s minimálními vibracemi, dobíjecí baterie Li-Ion 600 mAh, 90 až 120 min na jedno nabití, s 1 nastavitelným nástavcem (3 do 6 mm), hlava z uhlíkové ocele, šířka střihu 24 mm, rozměry strojku 14x3x3,6 cm.

 

Pro jaká zvířata je strojek určen? 

Holící strojek je určen pro psy i kočky všech typů srsti. Holící hlava strojku má menší rozměry (24mm) a je vyrobena z uhlíkové oceli, co umožňuje stříhání těžce dostupných malých ploch. Vyholíte s ním menší plochy pro veterinární úkony, například odběr krve, nebo biopsie a další.  

aesculap-isis-gt421-text-2 

Možnosti stříhání srsti se strojkem

Se strojkem můžete zastřihávat chloupky na packách, kolem očí, intimních partií a dalších speciálních nebo těžko dostupných míst. Hlavice je vhodná pro vyholení na 0,5 mm. V balení se nachází 1 nastavitelný nástavec se čtyřmi polohami (3, 4, 5, 6 mm). Speciální hlavice z uhlíkové ocelijemné zoubky, které se skvěle hodí na jemnou srst a tak nebude strojek Vašeho psa kudlit. 

aesculap-isis-gt421-text-1 

Napájení strojku na psy 

Akumulátorový stříhací strojek má zabudovanou dobíjecí baterii Li-Ion s kapacitou 600 mAh, díky které si můžete užívat bezproblémové stříhání až 120 minut. Pokud se strojek vybije, nebo budete mít hotovo, můžete strojek postavit do nabíjecí stanice a nechat ho nabít, bude tak připraven k dalšímu použití.

aesculap-isis-gt421-text-3 

Čištění a údržba strojku na psy 

Čištění je dobré provádět po každém stříhání, aby Vám strojek vydržel co nejdéle ve skvělém stavu. Stříhací hlavici jednoduše sundáte klíčem umístěným vespod nabíjecí stanice a můžete kartáčkem (součást balení) očistit jednotlivé části strojku od chlupů. Holící hlavice strojku by se také měla pravidelně mazat přibaleným olejem dle návodu. 

Obsah balení:

1 x bateriový strojek 
1 x holicí hlava 0,5 mm (GT608)
1 x nabíjecí stanice
1 x hřebenový nástavec (nastavitelný na 4 různé délky střihu 3 - 6 mm)
1 x kartáček
1 x lahvička s olejem
1 x návod k použití

Návod k použití ke stažení: 
A1 logo PDFAkumulátorový stříhací strojek na psy AESCULAP ISIS GT421

Doplňkové parametry

Kategorie: Stříhací strojky na psy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.8 kg
Napětí:: 3,7V
Systém holící hlavy:: Aesculap Special
Pohon:: DC motor
Počet kmitů:: cca 5700 kmitů/min
Technologie akumulátoru:: Li-Ion
Kapacita baterie:: 600 mAh
Životnost baterie:: 90 - 120 min
Doba nabíjení baterie:: 90 min
Šířka střihu:: 24 mm
Výška střihu:: 0,5 mm
Hladina hluku:: 60 dB
Rozměry:: 14 x 3 x 3,6 cm
Hmotnost strojku:: 115g
Potřebujete poradit nebo objednat?