Závěsný květináč STEFANPLAST NATURAL 30 bílá

Kód: 0812
279 Kč
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Možnosti doručení

Závěsný květináč s ocelovou sadou k pověšení, drenážním dnem z plastového materiálu o objemu 5,9 l a rozměrech Ø30 x 14,5 cm. Tento květináč je vyráběn z odolného polypropylenu, který je vhodný pro venkovní použití. Navíc má ocelovou sadu háčků, kterou snadno připevníte na předpřipravený háček k zavěšení. Má dostatek místa pro široké spektrum rostlin a květin. Je vybaven drenážním dnem, které brání přelití rostlin. Moderní design v elegantní barvě, se snadno sladí s jakýmkoliv balkonem nebo zábradlím, a vytvoří s rostlinami zelenou oázu pro relaxaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsný květináč STEFANPLAST NATURAL 30 bílá

Závěsný květináč, s ocelovou sadou k pověšení, s drenážním dnem, pro venkovní použití, z polypropylenu, barva bílá, o objemu 5,9l, rozměry Ø30x14,5cm.

zavesny-kvetinac-stefanplast-natural-30-bila-text-2

Drenážní dno zabrání přelití rostlin

Unikátní drenážní dno se postará o ideální zálivku, s tímto květináčem se již nemusíte bát, že by rostliny měly hodně vody. Díky drenážnímu dnu květináč rostlinám poskytuje ideální podmínky pro jejich správný růst a plodnost, protože přebytečná voda odteče otvory ve dně květináče. 

zavesny-kvetinac-stefanplast-natural-30-bila-text-1

Květináč je ideální pro pěstování různých druhů rostlin

Květináče s drenážním dnem nabízí vynikající podmínky pro pěstování různých druhů rostlin. Zasadit do nich můžete okrasné rostliny, letničky, bylinky, trvalky, nebo cibuloviny. Důležité je však zajistit, aby rostliny měly dostatek místa a kvalitního substrátu, což jim umožní prosperovat a růst zdravě. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Závěsné truhlíky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?