Kurník pro slepice KERBL BARNEY

Kód: 0406
9 086 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2022
Možnosti doručení

Kurník pro slepice, pro 4-6 slepic, 2 vnější snášková hnízda, 2 hřady, otevíratelná střecha pro snadné čištění, rozměry: 137x73x83 cm. Jestliže hledáte kurník vyrobený z EKO plastu, který se bude snadno čistit, pak nemůžete vybrat lépe. Praktický kurník s dvěma hřady a dvěma vnějšími snáškovými hnízdy poskytne slepicím bezpečné zázemí. Slepice mají do kurníku pohodlný přístup přes boční padací dvířka nebo přední dvířka. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajistí přední posuvné okénko. Při čištění kurníku jistě oceníte lehce otevíratelnou střechu. Kurník vyrobený z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plastu a 40% dřeva), se vyznačuje tím, že se nekroutí, nepraská, neplesniví a jednoduše se čistí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice KERBL BARNEY

Kurník pro slepice k chovu 4-6 slepic o rozměrech 137x73x83 cm. Jedná se praktický kurník, který je vybaven dvěma hřady, dvěma vnějšími snáškovými hnízdy a odklápěcí střechou pro snadné čistění. Kurník vyrobený z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plastu a 40% dřeva), se vyznačuje tím, že se nekroutí, nepraská, neplesniví a jednoduše se čistí.

Kurník snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

Rozměry kurníku pro slepice

Vnější rozměry celého kurníku jsou 137x73x83 cm, a tak poskytuje pohodlí až pro 6 klasických nosnic. Rozměr předních dvířek: 41 x 23 cm, bočních dvířek: 34 x 26 cm (v x š).

Vybavení kurníku

Kurník pro slepice je vybaven dvěma hřady pro noční odpočinek slepic. Součástí kurníku jsou také dvě vnější kukaně, v kterých budou mít slepice dostatek prostoru a klidu pro snášení vajec. Získávání vajíček přitom bude velice jednoduché, jelikož k jejich vyzvednutí stačí pouze zvednout střechu snáškových hnízd. Kurník pro slepice KERBL BARNEY 1

Údržba a čištění kurníku

Kurník vyrobený z EKO plastu se velice snadno udržuje a čistí. Hladká struktura materiálu navíc zajišťuje odolnost proti napadení různými parazity, roztoči, čmelíky. Čištění kurníku Vám usnadní otevíratelná střecha s jistícím mechanismem. Do kurníku je případně také přístup většími předními dvířky nebo menšími bočními padacími dvířky. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajišťuje přední posuvné okénko.  
Kurník pro slepice KERBL BARNEY 2

Vlastnosti materiálu kurníku

Kurník vyrobený z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plast, 40% dřevo) má hmotnost cca 35 kg, a tak zajišťuje velkou stabilitu. Materiál kurníku dobře izoluje, je voděodolný a bezúdržbový. Kurník vyrobený z EKO plastu je odolný proti UV záření a vlivům počasí všech ročních období. EKO plast se vyznačuje tím, že se nekroutí, nepraská, neplesniví a jednoduše se čistí.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Kurník pro slepice KERBL BARNEY

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurníky pro slepice z EKO plastu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg
1. Kapacita pro slepice: 1-6
2. Počet snáškových hnízd: 2
3. Výsuvný trusník: Ne
Potřebujete poradit nebo objednat?