Kurník pro slepice KERBL BARNEY

Kód: 0406
8 509 Kč
SKLADEM (5 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Kurník pro slepice, pro 4-6 slepic, 2 vnější snášková hnízda, 2 hřady, otevíratelná střecha pro snadné čištění, rozměry: 137x73x83 cm. Jestliže hledáte kurník vyrobený z EKO plastu, který se bude snadno čistit, pak nemůžete vybrat lépe. Praktický kurník s dvěma hřady a dvěma vnějšími snáškovými hnízdy poskytne slepicím bezpečné zázemí. Slepice mají do kurníku pohodlný přístup přes boční padací dvířka nebo přední dvířka. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajistí přední posuvné okénko. Při čištění kurníku jistě oceníte lehce otevíratelnou střechu. Kurník vyrobený z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plastu a 40% dřeva), se vyznačuje tím, že se nekroutí, nepraská, neplesniví a jednoduše se čistí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice KERBL BARNEY

Kurník pro slepice k chovu 4-6 slepic o rozměrech 137x73x83 cm. Jedná se praktický kurník, který je vybaven dvěma hřady, dvěma vnějšími snáškovými hnízdy a odklápěcí střechou pro snadné čistění. Kurník vyrobený z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plastu a 40% dřeva), se vyznačuje tím, že se nekroutí, nepraská, neplesniví a jednoduše se čistí.

Kurník snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

Rozměry kurníku pro slepice

Vnější rozměry celého kurníku jsou 137x73x83 cm, a tak poskytuje pohodlí až pro 6 klasických nosnic. Rozměr předních dvířek: 41 x 23 cm, bočních dvířek: 34 x 26 cm (v x š).
Kurnik_barney_V

Vybavení kurníku

Kurník pro slepice je vybaven dvěma hřady pro noční odpočinek slepic. Součástí kurníku jsou také dvě vnější kukaně, v kterých budou mít slepice dostatek prostoru a klidu pro snášení vajec. Získávání vajíček přitom bude velice jednoduché, jelikož k jejich vyzvednutí stačí pouze zvednout střechu snáškových hnízd. 
Kurnik_pro_slepice_Barney IV

Údržba a čištění kurníku

Kurník vyrobený z EKO plastu se velice snadno udržuje a čistí. Hladká struktura materiálu navíc zajišťuje odolnost proti napadení různými parazity, roztoči, čmelíky. Čištění kurníku Vám usnadní otevíratelná střecha s jistícím mechanismem. 
Kurnik_barney_VI

Přístup do kurníku

Pro snadný přístup je kurník vybaven hned dvěma dvířky. Jedna dvířka opatřená západkou jsou umístěna z přední strany kurníku a slouží pro jednoduchou výměnu vody, krmení a dobrou dostupnost do kurníku. Z boční strany má kurník pro slepice ještě výklopná dvířka, která slepicím umožní snadný výstup na zahradu nebo do výběhu. Tato dvířka se zavírají také na západku, aby je nemohl žádný predátor otevřít. 
Kurin_pre_sliepky_barney I

Vlastnosti materiálu kurníku

Kurník vyrobený z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plast, 40% dřevo) má hmotnost cca 35 kg, a tak zajišťuje velkou stabilitu. Materiál kurníku dobře izoluje, je voděodolný a bezúdržbový. Kurník vyrobený z EKO plastu je odolný proti UV záření a vlivům počasí všech ročních období. EKO plast se vyznačuje tím, že se nekroutí, nepraská, neplesniví a jednoduše se čistí. Cirkulaci vzduchu v kurníku zajišťuje přední posuvné okénko.  
Kurnik_pro_slepice_Barney II


Ukázka z praxe

Kurnik-barney-praxe

 

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Kurník pro slepice KERBL BARNEY

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurníky pro slepice z EKO plastu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg
1. Kapacita pro slepice: 1-6
2. Počet snáškových hnízd: 2
3. Výsuvný trusník: Ne
Potřebujete poradit nebo objednat?