Kurník pro slepice POLLY FARM MIGNON L

Kód: 0351
ZDARMAZDARMA
POLLY FARM MIGNON 1
11 499 Kč
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023
Možnosti doručení

Kurník pro 3-4 slepice, 2 vnitřní snášková hnízda, 1 hřad, výklopná střecha pro snadné čištění, HPL laminát, rozměry: 100x80x88 cm. Pokud chcete pořídit pro Vaše slepice luxusní kurník, pak nemůžete vybrat lépe. Tento skvělý kurník je vybaven jedním hřadem pro noční odpočinek slepic a dvěma vnitřními snáškovými hnízdy. Slepice se v kurníku budou mít jako v bavlnce, jelikož je ochrání před všemi povětrnostními vlivy i před predátory. Nemusíte se bát, že by v slepicím v kurníku bylo příliš teplo nebo zima, jelikož materiál kurníku zajišťuje přirozenou tepelnou izolaci. Odebírání vajec i čištění kurníku zvládnete během chviličky díky výklopné střeše. Kurník vyrobený z velice kvalitního a odolného materiálu Vám bude dělat radost dlouhá léta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice POLLY FARM MIGNON L

Kurník pro slepice k chovu 3-4 slepic o rozměrech 100x80x88 cm. Jedná se o menší, ale velice pohodlný kurník, který je vybaven jedním hřadem, dvěma vnitřními snáškovými hnízdy a výklopnou střechou. Kurník je vyrobený z vysoce kvalitního HPL laminátu, který je opravdu pevný, hladký, snadno se udržuje a je velmi odolný proti napadení různými parazity, zejména pak čmelíky.

Kurník snadno složíte bez jakéhokoliv nářadí pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778 (Po-Ne 8 - 18 hodin).

Rozměry kurníku pro slepice

Vnější rozměry celého kurníku jsou 100x80x88 cm. Vnitřní rozměry kurníku i se snáškovými hnízdy jsou 85x65 cm, a tak kurník poskytuje pohodlí až pro 4 klasické nosnice. 

Vybavení kurníku

Kurník pro slepice je vybaven jedním hřadem pro noční odpočinek slepic. Součástí kurníku jsou také dvě vnitřní kukaně, v kterých budou mít slepice dostatek prostoru a klidu pro snášení vajec. Získávání vajíček přitom bude velice jednoduché, jelikož k jejich vyzvednutí stačí pouze zvednout střechu. Součástí balení jsou bezpečnostní dvířka značky ChickenGuard, na které můžete v případě zájmu snadno připojit automatické otevírání kurníku. Automatické otevírání a zavírání kurníku není součástí balení!

Kurník POLLY FARM MIGNON

Údržba a čištění kurníku

Kurník vyrobený z unikátního materiálu nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění. Čištění kurníku však zvládnete během chviličky díky výklopné střeše. Kurník lze v případě potřeby jednoduše rozložit a můžete ho umývat, čistit a dezinfikovat jakýmkoli čisticím prostředkem. Vzhledem k tomu, že je materiál kurníku hladký a opravdu snadno se čistí, je tento kurník velice odolný proti napadení různými parazity, roztoči, zejména pak čmelíky často se vyskytující v běžných dřevěných kurnících.

Vlastnosti materiálu kurníku

Kurník je vyrobený z vícevrstvého HPL laminátu, jehož unikátní vlastnosti si zamilujete. Kurníky vyrobené z extrémně odolného HPL laminátu splňují mimořádné požadavky na zatížení a trvanlivost. Tento speciální materiál zajištuje vynikající tepelnou odolnost jak v létě, tak i v zimě. Přirozeně zateplený kurník pro slepice tak odolává slunci, dešti, sněhu, ledu i větru. Kurník neabsorbuje žádné pachy ani vlhkost, a tak nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění, které je však velice snadné. Tento kurník má hmotnost cca 34 kg, takže je velmi odolný a stabilní i ve velmi silném větru. Kurník však lze snadno sestavit i demontovat bez jakéhokoliv nářadí díky patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém jej v případě potřeby přemístit. Kurník má atraktivní design a inovativní barevné provedení, které skvěle zapadne na každou zahradu. Kurník je dobře větraný díky štěrbinám umožňujícím optimální cirkulaci vzduchu. Samotný materiál nepodléhá hnilobě a díky jeho výjimečné pevnosti máte jistotu, že si koupíte kvalitní výrobek, který Vám bude sloužit řadu let.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Kurník pro slepice POLLY FARM MIGNON L - montáž

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurníky pro slepice z HPL laminátu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 37 kg
1. Kapacita pro slepice: 1-6
2. Počet snáškových hnízd: 2
3. Výsuvný trusník: Ne
Potřebujete poradit nebo objednat?